Skocz do zawartości

Czas Trwania Interview


montek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

tak wiec wlasnie otrzymałam EAD ... :) po odciskach z 10.17...... teraz tylko z niecierpliwoscia czekam na interview .

Basia1983 nie ma co sie stresowac , moi znajomi byli w podobnej sytuacji tez nie otrzymali odpowiedzi odrazu.... A po ok . 2 tyg . okazało sie że cała sprawa przebiegła pomyslnie . :)

Kzielu , rozmawialam ze znajomą adwokatką , dobrze jest wziąc ze sobą wszystkie orginały ( tak jak w moim przypadku ja wysyłalam wyłącznie kopie ) dodatkowo zabieram ze sobą rachunki z ostataniego miesiąca i inne dokumenty które przyszly w ostatanim tyg . np/rachunki za prąd , pay stub ..

Wiek ktos może jak to jest z EAD ? chodzi mi o to czy to przychodzi razem z Social Sec. number czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kzielu , rozmawialam ze znajomą adwokatką , dobrze jest wziąc ze sobą wszystkie orginały ( tak jak w moim przypadku ja wysyłalam wyłącznie kopie ) dodatkowo zabieram ze sobą rachunki z ostataniego miesiąca i inne dokumenty które przyszly w ostatanim tyg . np/rachunki za prąd , pay stub ..

Wiek ktos może jak to jest z EAD ? chodzi mi o to czy to przychodzi razem z Social Sec. number czy jak ?

Ależ ja wiem - na mój dzisiejszy interview (po dwóch miesiącach od wysłania I-130/I-485) zabrałem plecak towaru (rachunki, zdjęcia, 3 lata taxes, inne pierdoły) - jedyne co chcieli zobaczyć to mój paszport i żony ID. Skutek - approved, status : Document production. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eftha wez takie cos pod uwage ze numer moze nie dojsc a wtedy musisz isc do urzedu i wyjasnic ta sprawe..byly juz takie przypadki

co do pozwolenia na prace bo juz jest takie pytanie,z chwila dostania GC do reki lub tez pieczatki w paszport tego pozwolenia nie nalezy przedluzac ,mozna go wlozyc gleboko do szuflady..tak pisze na przyszlosc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam napisac, ze moja nowa karta GC jest juz w produkcji :) alez sie ciesze!!!

dziekuje wszystkim za pomoc (szczegolne podziekowania dla sly6 i Pani Kariny).

p.s. - dla zainteresowanych - na rozmowe o Green Card zabralam mnostwo naszych wspolnych zdjec, co do wspolnych dokumentow to mielismy tylko nasze wspolne konta w bankach i ubezpieczenie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...