Skocz do zawartości
montek

Czas Trwania Interview

Recommended Posts

witam,

ile czasu trzeba zarezerwowac na cala procedure interview o zielona karte? wiem, ze zalezy to od tego ile ludzi siedzi w poczekalni itd itp. Jednak powinienem czas liczyc w godzinach czy raczej minutach? ;d

zona bedzie musiala wziac wolne i orientacyjnie chcialbym wiedziec

z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje interview trwalo 20 minut. Bylam 25 minut przed umowiona godzina, bo musialam dojechac( mieszkam okolo 3 h od miasta do ktorego mnie wyslano), czekalam w poczekalni z 10 minut. Czyli zajelo mi to 30 minut-calosc. Najczesciej ( z tego co czytalam) interview to kwestia 15- 30 minut. No ale z czekaniem to roznie bywa, czasami wszytsko jest na czas a czasem trzeba dluzej poczekac. Na miejscu zony wzielabym pol dnia wolnego. No chyba, ze chce sobie wziac caly dzien :) ale pol dnia to tak ze spokojem. Moj maz wzial sobie pol dnia, interview mielismy o 9:45 o ile dobrze pamietam i troche przed 2 bylismy juz w domu. Tak jak wspomnialam ja mialam 3 h jazdy w jedna strone :D

Pozdrawiam i zycze powodzonka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poprawilem juz :)

dawno nie bylo takiego tematu-postu wiec warto o tym przypomniec :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czekalam jakies 2 godziny

samo interview to zazwyczaj 15min ale zdazaja sie wywiady osobno i wtedy to troche trwa

lepiej zarezerwowac sobie troche czasu na calosc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje interview to moze 10 min i 10 - 15 min czekania w poczekalni (oczywiscie przyjechalismy wczesniej niz umowiona godzina)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz