Skocz do zawartości

Zmiana Adresu Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Zle sie wyrazilem.

Oczywiscie, ze nie ma na GC adresu.

Chodzilo mi o to ze zmienilismy adres zamieszkania i chcemy zaktualizowac adres w USCIS.

Wyslalismy petycje o zmiane adresu listownie.

Chcialbym sie upewnic, czy zmienili nam adres w systemie w USCIS, gdyz nie otrzymalismy zadnego listu, ze uaktualnili nam adres.

Znacie moze numer telefonu w tej sprawie do USCIS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

A wiec wracam z tym samym problemem na swoj stary temat o adresie:

dzisiaj dostalam list z USCIS z przypomnieniem o odnowieniu GC. Na kopercie zauwazylam stary adres. W srodku kolejny list, ze powinnam zmienic adres, poniewaz ich listy do mnie nie dochodza. Na drugiej stronie listu druk AR-11, ktory przeciez wypelnilam w lipcu!

No wiec dzwonie na infolinie, babka mi tlumaczy, ze musze wypelnic jeszcze raz. Powiedziala, ze moge to zrobic online, albo telefonicznie. Pozniej powiedziala, ze powinnam formularz wyslac pocztowo.

Sprawdzilam strone USCIS i napisane jest jak byk: jesli ktos NIE MA sprawy w toku, to powinien wypelnic AR-11 tylko online; jesli MA sprawe w toku, to powinien wypelnic online, lub pocztowo. W kazdym badz razie w czasie przeprowadzki NIE mialam zadnej sprawy w toku, GC mialam juz od roku, wszystkie sprawy zakonczone pomyslnie, wiec wypelnilam AR-11 TYLKO online.

Mam kopie AR-11 z lipca, rowniez dzisiejsza AR-11 online, AR-11 pocztowe; do tego ich list oraz napisalam cover letter z wyjasnieniem, po co wysylam im te kopie. Na moje oko nie mam sobie nic do zarzucenia, bo wszystko zrobilam w terminie. Moze zle zrozumialam instrukcje?

Zla jestem, bo za tydzien wysylam I-751, a tutaj takie hocki-klocki wychodza z adresem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...