Skocz do zawartości

Gc Dla Nielegalnego


Ferdynand Kiepski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie otrzymania GC. Przebywam obecnie w USA nielegalnie. Moja żona jest rezydentką i posiada GC od 6 lat jednak z tego 5 siedziała w Polsce (studia) Jezdzila raz do roku do USA aby ta karte utrzymac. Malzenstwem jestesmy od roku i mieszkamy juz na stale w usa (slub w polsce)

Co musze zrobic aby otrzymac GC ? Jak wyglada taka procedura ?

Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.

Ferdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slub musi byc z obywatelka aby zostal wybaczony nielegalny pobyt. no ale ona musi spelniac warunki aby starac sie o obywatelstwo. jeden wazny warunek to mieszkac w usa a nie w polsce. przyjazd raz na rok aby karty nie utracic nie spelnia tego warunku, wiec teraz bedzie musiala odczekac troche czasu aby starac sie o obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam do tego ze nalezy tez miec duzo szczescia aby Nam te obywatelstwo dali,bo czasami bywa tak ze ktos niby sie kwalifikuje ale wychodzi ze te wyjazdy nie byly dobre i moglo dojsc do utraty rezydetury a wtedy zegnaj z obywatelstwem oraz GC

bo ze ktos wjezdzal i jest w USA na GC nie oznacza ze teraz dostanie obywatelstwo bo papiery od nowa sa przegladane oraz rozpatruja sprawe od tzw poczatka...mozna poczytac posty Gucio jak znim sie takie cos skonczylo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kupę ludzi którzy tak jeźdzli i dziś są już obywatelami. Osobiście pytałem i nikt nie miał najmniejszych problemów.

Myślę że to o czym piszesz wiąże się ze zbyt długim przesiedzeniem w Polsce i jeżdżeniem do USA rzadziej niż raz do roku a późnej przy zdawaniu na obywatelswo następuje to o czym piszesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...