Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

to na dzien kobiet masz wize ;)

Tak na dzień kobiet i imieniny ;) Było bardzo sympatycznie, to mój trzeci pozytywny raz ;)

Powiem szczerze, że przy wypełnianiu ds zmieniałm długość planowanego pobytu z miesiąca na dwa.

Taka moja obserwacja to strasznie szybko to dziś szło w konsulacie, góra pół godziny mi to zajęło z wszystkim. Pozatym obserwowałam ludzi przedemną i naprawdę z tego co widział wszyscy promesy dostawali, osobiście nie widziałam kogoś kto wyszedł z paszportem w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wczoraj byłam w Krakowie po wizę turystyczną B-2. Umówiona byłam na 9.45. Weszłam razem z osobami umówionymi na 9.15. Panowie przy kontroli byli niezbyt uprzejmi. Około 11 miałam już wizę. Najdłużej schodziło przy okienkach z odciskami palców, był spory tłok. Kilka osób przede mną wiz nie dostało i troszkę mnie denerwowało to oczekiwanie w poczekalni, ale nie zeszło długo - ok. 25 min(10 numerków). Rozmowę miałam z panią konsul, która troszkę kaleczyła polski język i nie rozumiała niektórych słów, więc tłumaczyłam na angielski. Dodam, że za miesiąc mam maturę i jadę do USA z moim chłopakiem, do jego rodziny. Zapytała mnie kim jest dla mnie osoba wpisana w formularz do której jadę (babcia mojego chłopaka), ile razy on był w stanach i kiedy ( 2 razy, 2003 i 2009), co ja robię (uczę się w liceum), kiedy kończę szkołę(za miesiąc), co chcę robić po liceum (studia na agh - geologia i studia fotografii w Krakowskiej szkole artystycznej), kiedy będę znać wyniki rekrutacji na studia (czerwiec/lipiec) i co robią moi rodzice (prawnik i księgowa).

No i usłyszałam: kwalifikuję się pani do wiza. Jupi!

Do zobaczenia w NY i na florydzie w sierpniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...