Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

aa i jeszcze jedno pytanko co do opłaty wizowej bo nie jestem pewien : znalazlem to na stronie ambasady http://photos.state.gov/libraries/poland/2...non-pet_420.pdf owy wniosek mam wydrukowac i zaniesc na poczte tak ? (ale tam pisze ze to jest ambasada w wa-wie a ja jade do ambasady w krakowie wiec mam zmacic numer bankowy do krakowa czy to sie wysyla na wa-we ??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe slay :) czekaj bo my sie chyba nie zrozumielismy :)

chodzi mi o to jakjest ten niby blankiet pocztowy zeby wplacic to do ambasady to tam na tym blankiecie jest adres warszawy ( ktory jest na stronie ambasady ) to tam jest juz wypelnione i jest wszystko jako na warszawe i tu moje pytanie ja mam tam pozmieniac i wpisac na krakow a ten ich numer konta zostawic taki jaki byl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem dzis w nocy ze ten sam numer oraz adres jest na Warszawe oraz na Krakow

wiec tutaj nic nie zmieniasz na tym druku ,a jak bys mial wypelniac druk na poczcie-ten pocztowy to wpisuje sie dane te z Warszawy jak adres-numer konta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie sly :)) jak dostniemy ta wize to bedzie tylko i wylacznie twoja zasluga hehe :)

i mam juz nadzieje ze to moje ostatnie pytanie i lecim na krakow ;) a dotyczy potwierdzenia wypelnienia wniosku ds 160.chodzi mi o to ze jest ten plik otwieram go jest taki wstep cos na pisane i na dole jest moje zdjecie kiedy wypenilem kod kreskowy i takie tam no i ja mam wydrukowac to cale czy tylko to z moim zdjeciem ?? (aa i czy na kolorowo czy moze byc na czarno bialo ) :D .pani w ambasadzie mowila tez cos o drukarce laserowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja zasluga a Wasza oraz osob ktore tez sie wypowiadaja,pisza i pamietaj tez o tym.

Pani mowila na infolinii wizowej a nie w Ambasadzie :)

Co do druku to jak masz dobra drukarke atramentowa i dobrze wyjdzie ten kod to na takim czyms moze drukowac a jak nie to drukarka laserowa

mozesz wyslac swoj formularz oraz Twojej mamy na adres e-mial,pujsc gdzies do kafejki czy do kogos kto ma drukarke laserowa i tam wydrukowac to :)

drukujesz ten caly druk ,bo bedzie ze zdjeciem i z kodem i takie cos masz wziasc na rozmowe-mozesz miec czarno bialo wydrukowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...