Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

niestety ale mam bardzoo powazny problem :) ( sly prosze o pomoc )

bylem dzis z mama u notariusza i powiedzial ze to musi byc zalatwione w sadzie ( aby to zalatwic potrzeba ok.50dni T_T ) co do tej zgody.i teraz takie moje pytanko czy jak pojade bez tej zgody konsul moze sie o nia nie pytac?mi sie wydaje ze to raczej na lotnisku jets potrzebne jak bede lecial czy ktos mnie nie chce''przeszmuglowac'' przez granice.gadalem z bratem zeby jechac i nic sie nie odzywac na ten temat tylko mowic duzo co chce zwiedzic i takie tam

co o tym myslisz sly ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jakby spytal to co mam mu powiedziec ?ze nie zdazylem tego zalatwic... raczej to automatycznie mnie przekresli.kurcze jakbym dostal wize to na lotnisku nie bylo by problemu bo do czerwca by sie to zalatwilo

PS:czy taki dokument jest wymagany na spotkaniu z konsulem ??mam na mysli czy mam obowiazek miec ta zgode? czy jest ona raczej wymagana na lotnisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do donata771 i ona cos miala podobnego tylko ze z wiza na pobyt staly i moze cos Ci odpowie..

tutaj masz watek jak kto moze byc z takim zaswiadczeniem ale juz na granicy

http://www.usa.info.pl/board/index.php?act...sult_type=posts

moze sie doczytasz co Ona pisala o zaswiadczeniu na rozmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...