Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

no i masz kolejny plus,ze wyjdzie to ok a jak nie to moze kolejnym razem wyjdzie,takie czasami myslenie duzoo daje .wiele razy ktos tak pisal na forum a potem pisal ze wiza jest :)

i tego Ci zycze

jak bedziesz po rozmowie to napisz jak bylo ,zobacz po osobach jak im szlo z wizami ale pamietaj ze jak zobaczysz ze pare osob wizy nie otrzymalo z tego samego okienka co Ty masz isc to Ty sie starasz o wize a ze komus wizy nie dali to moze byc wiele odpowiedzi dlaczego..sam mialem takie doswiadczenie ze po klotni przy okienku takie malzenstwo i ja wize otrzymalo a strach mialem jak podchodzilem ze cos nie tak pujdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

aa i jeszcze jedna sprawa co do nazwiska:

nazwisko mam po mamie a tato ma inne ( tzn tam we wniosku mamy nazwisko jest inne i taty jest inne ) mama zmienila mi nazwisko po kilku miesiacach po moim urodzeniu no i tu moje pytanie czy konsul moze sie przyczepic mamy ze chce mnie np.wywyiesc z kraju czy mam wziasc jakies no nie wiem zaswiadczenie bo nie wiem jak to zalatwic ( mama jak dzownila to wlasnie o tym byla mowa o zgodzie drugiego rodzica a tato mieszka daleko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki slay :)

z tego co widze to lepiej miec takie cos bo nigdy nic nie wiadomo,no ale popatrzmy jezeli bym dostal wize i dajmy ze jestem juz na lotnisku w NY to urzednik bedzie sie mnie wypytywal o takie rzeczy ?? (ogolnie z angielskiego mam 5 ale wiecie jak to jest gadac z kims w realu po angielsku ) no wiesz czy bede mu to musial jakos tlumaczyc czy tylko ten dokument od notariusza przetlumaczyc na jezyk angielski ?? ( powiem jeszcze ze o wize ubiegam sie z mama ,ja chce leciec na wakacje a mama chce poleciec na swieta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją wizytę w konsulacie w Krakowie (27.01) wspominam bardzo dobrze. Wszystko przebiegło bardzo szybko. Pani Konsul pytała o to, gdzie mieszkają moi rodzice, co robią, do kogo lecę, na ile i gdzie się uczę oraz kiedy kończę szkołę. Jedyny fakt, który mnie rozczarował to wiza tylko na dwa lata, czytałam, że większość z was dostaje na pięć lat... ale dobre i to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maziy a sa tacy ze dostaja na 10 lat :) no ale wazne ze wiza jest i mozna leciec ..

I teraz jesli do tych 2 lat nie bedziemy w ruchu bez wizowym to uwazaj ile bedziesz za 1 razem w USA ,bo jak sie pisze 2 miesiace w ds 160 a jest sie np 4-5 miesiecy to moze byc potem problem z kolejna wiza.bo sie pisze jedno a robi sie cos innego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałam we wniosku miesiąc, będę nawet krócej, bo wracam po trzytygodniowych wakacjach do Polski :) Tak się tylko zastanawiam, czy to, że dostałam wizę na dwa lata ma coś wspólnego z tym, że kończę liceum właśnie za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...