Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem że moja sytuacja jest inna, ale będę próbować. To jasne ze będę się denerwować no ale takie życie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bardzo bym chciała dostać tą wizę ( i cały czas mam wrażenie że mam za małe więzi z Polską) no ale to się okaże. Czy muszę brać jakieś zaświadczenie o zarobkach rodziców? Bo ja płace sobie sama za wszystko, mam odłożone pieniądze ale nie pracuje. No w wakacje byłam tylko opiekunem na obozie. Ale to się nie liczy. I czy jak bym dostała zaświadczenie że będę wolontariuszem od września to też będzie na "+"?

w innym przypadku możesz się poplątać a to będzie źle dla Ciebie..
poplątać w czym? bo nie rozumiem za bardzo. Chciałabym tylko uzyskać waszą opinie, czy z taką sytuacja można dostać wizę. Zastanawia mnie czy ktoś miał podobną sytuacje że planował wrócić na obronę/egzamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam na mysli o poplataniu?>jak zaczniesz czyjes sprawy czytac jako swoje lub tez ze ktos mial-nie mial zaswiadczen i wyszedl bez wizy

jak widzisz w poscie wyzej nikt tam nie prosil o zarobki-zaswiadczenia ze szkoly a jedynie czy ta osoba w USA sie uczy oraz czy ma zmieniony status a to jest duza roznica jak sie zobaczy Twoja sprawe..

jak poczytasz troche forum to zobaczysz ze w duzej wiekszosci spraw wszystko sie konczy na pytaniach i odpowiedziach a ze ludzie maja rozne kwity to po to aby moze dobrze sie poczuc,aby stres byl mniejszy ale i tak duzo zalezy od samej rozmowy i odpowiedzi

wiec jesli masz sie ok poczuc to niech bedzie takie zaswiadczenie ze szkoly,ze masz cos na koncie,ze rodzice cos maja koncie i Ci pozycza ale sama niczego nie pokazuj bez pytania.

maja ludzie podobna sytuacje ale jada na work i travel - i wtedy przekladaja obrone po przyjezdzie a to jest cos innego jak przy wizach turystycznych.

ps nie jestem wrogiem ani tez taka osoba ze nie lubi zaswiadczen ale jesli nie przygotujesz sie na odpowiedzi to i masa zaswiadczen nie pomoze a do tego nawet nikt sie o nie zapyta i odda paszport bez wizy i to nalezy miec na uwadze a nie mase zaswiadczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie rozumie jednej zeczy dlaczego mi dal a mamie nie ? mame trzyma renta czy cos tam a ja moge predzej uciec T_T

Marcinku, mojej kolezanki mama tez nie dostala. Mimo ze ta kolezanka ma meza z obywatelstwem, to jej nie wposcili. Tak bywa niestety, ciezko powiedziec dlaczego tak sie dzieje.

Gratuluje ze Ty dostales i spotkasz sie z bratem.

A teraz z innej beczki. Czy ktos zna moze dobre firmy posrednictwa wizowego? Chodzi mi o takich ktorych znacie i ktore sa uczciwe, nie oszukaja i nie naciagna. Nie mam na wypelnianie kompletnie czasu.

Sly moze Ty cos slyszales o jakis godnych uwagi i zachodu?

Znam takie z neta:

acenter-sa z Krakowa, to samo co usawiza usastudia.pl

serwis konsularny fidziukiewicz i Pawlak

WizaSerwis.pl

Jakos ciezko zaufac gdy sie o tych firmach nic nie wie, a na forum cos tez ciezko znalezc info, ja nie znalazlam. Ta pierwsza bierze duzo wieksze pieniadze niz te nastepne, zas te nastepne wzbudzaja zaufanie, ale zawsze lepiej poznac zdanie innych.

To czekam na jakies porady.

Z gory dzieki!!

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to całkiem bez sensu korzystać z jakiś firm i płacić za coś co mozna zrobić samemu. Rozumiem nie masz czasu, ale uwierz mi zajmie Ci to góra 25 minut - sama wypełniałam to wiem a kobiety mają dużo mniej pytań niż mężczyźni. Pytania są naprawdę proste bo dotyczą poprostu nas. Znajdz kiedyś chwilkę czasu i wypełnij tak próbnie nie wysyłając podania i sama sie przekonasz, że to głupota płacić za coś takiego. Może bym zapłaciła gdybym miała za dużo kasy i nie miała co z nią zrobić.

Oczywiście to Twoja decyzja, jesli chcesz korzystać z takiej firmy to Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki. Czy ktos zna moze dobre firmy posrednictwa wizowego? Chodzi mi o takich ktorych znacie i ktore sa uczciwe, nie oszukaja i nie naciagna. Nie mam na wypelnianie kompletnie czasu.

Sly moze Ty cos slyszales o jakis godnych uwagi i zachodu?

Znam takie z neta:

acenter-sa z Krakowa, to samo co usawiza usastudia.pl

serwis konsularny fidziukiewicz i Pawlak

WizaSerwis.pl

Jakos ciezko zaufac gdy sie o tych firmach nic nie wie, a na forum cos tez ciezko znalezc info, ja nie znalazlam. Ta pierwsza bierze duzo wieksze pieniadze niz te nastepne, zas te nastepne wzbudzaja zaufanie, ale zawsze lepiej poznac zdanie innych.

To czekam na jakies porady.

Z gory dzieki!!

Pozdrowka

Mogę śmiało polecić ten serwis: http://www.wizaserwis.pl/

Załatwiałem przez nich wizę do Chin, dosłownie dwa - trzy tygodnie temu. Szybko i sprawnie. No i mnie się to opłacało bo nie musiałem jechać dwa razy do Warszawy. Ty i tak będziesz się musiała wybrać na rozmowę a wniosek można wypełnić samemu.Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...