Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma take mozliwosci aby ktos wszedl a tym bardziej byl przy Tobie pod czas rozmowy..

chyba ze chodzi o male dzieci lub tez osoby z widoczna niepelnosprawnoscia-takie osoby tez sie o wize staraja wiec ktos im musi pomoc wejsc itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie:)

Mam kilka pytan odnosnie wizyty w konsulacie , czytalem ze ktos tam musial robic sobie zdjecie nowe do paszportu

bo nie bylo widac ucha , otuz ja mam juz stary paszport 9 letni i na zdjeciu tez nie widac ucha czy bede musial robic zdjecie

na miejscu czy poprostu przyniesc zdjecie jakies np to samo co do wizy sie robilo ??

i moje drugie pytanie, mozna powiedziec ze dosc pospolite

czy mam szanse dostac wize : nie pracuje i skonczylem studia chcialbym wyjechac na 2 miesiace do cioci

dodam ze bylem juz w usa w 2007 r i dostalem wize na rok, oczywiscie wrocilem na czas :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wrociles na czas podany w ds-ie czy tez na I-94 ?

co do zdjec to musisz miec takie jak na stronie napisane i nie ma znaczenia jakie masz w paszporcie,wazne aby byl wazny paszport

nie mozesz wziasc takiego samego zdjecia lub tez zrobic jak do paszportu bo Ci odrzuca jak nie system to na rozmowie i wtedy albo dasz im zdjecie spelniajace wymogi lub tez pujdziesz zrobic nowa fotografie..

ps cos musiales zle przeczytac,tutaj sie liczy zdjecie do wniosku a nie to co masz w paszporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie potwierdzenia wpłaty. Przy wypełnianiu moich danych osobowych zapomniałam napisać nazwy mojego miasta i kodu pocztowego. Co mam teraz zrobić? jeszcze raz to wypełnić? bo na stronie Konsulatu jest to w pdf i nie da się tego jeszcze raz napisać a boje się ze w Krakowie mi to odrzucą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wrociles na czas podany w ds-ie czy tez na I-94 ?

co do zdjec to musisz miec takie jak na stronie napisane i nie ma znaczenia jakie masz w paszporcie,wazne aby byl wazny paszport

nie mozesz wziasc takiego samego zdjecia lub tez zrobic jak do paszportu bo Ci odrzuca jak nie system to na rozmowie i wtedy albo dasz im zdjecie spelniajace wymogi lub tez pujdziesz zrobic nowa fotografie..

ps cos musiales zle przeczytac,tutaj sie liczy zdjecie do wniosku a nie to co masz w paszporcie

tak wrocilem na czas na lotnisku mi wbili na pol roku jak to zwykle robia a siedzialem tam gora 2 i pol miesiaca hmm nie pamietam juz ile wpisalem w dsie kurde nie wiedzialem ze to jest brane pod uwage ale mysle ze wpisalem 2 msc

tak zle przeczytalem zdjecie do wizy mam zrobiony dobre:) martwilem sie tylko o paszport

no i martwi mnie to ze nie pracuje i nie studiuje co moze sprawic troszke problemow no ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to na kompie wypełniałam ale dziękuje za wyjaśnienie tego

No owszem, wazne sa zwiazki z krajem. wiec pomysl jakie zwiazki z krajem masz i czy je masz. Ale podobno teraz patrza na wszystko inaczej. Ciekawe dlaczego tutaj wpisuje sie tak malo osob ktorym wiz odmawiaja. Ostatnio na tym watku daja kazdemu:). w kazdym razie keidys mialabys problem, czy bedziesz miala teraz? Tego nikt nie wie, okaze sie.

Zycze powodzonka i napisz jak Ci poszlo koniecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...