Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Najlepiej mówić prawdę.

Bo jak się zacznie kręcić, to łatwo wpaść.

Jak masz na zaproszeniu napisane, że jesteś kuzynką, a powiesz, że nie (czyli prawdę), to ja bym tego zaproszenia nie brała. Bo to wyraźny znak, że coś kręcisz.

Nie steresuj się niepotrzebnie, zaproszenie zostaw w domu i porozmawiaj z konsulem na luzie, mówiąc prawdę.

Oczywiście to tylko moja rada ;)

Nie odpuszczaj, a przeciez zaproszenie nie jest wymagane. Wiec moze faktycznie powiedz jak jest,powiedz prawde- nie ma powodu krecic. W koncu to nic zlego jechac do wujka kolezanki. Moga Cie jedynie zapytac, czy go znasz, kto to jest dla Ciebie, bo to jest logiczne.

No ale pomysl sama, o co ty bys sie zapytala w takim wypadku? A w koncu moga Cie o nic nie zapytac, wiec probuj.

Przynajmniej bedziesz wiedziala jak to wszystko wyglada.

Powodzonka i napisz jak bylo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie zrobię. Powiem całą prawdę, nie mam zamiaru kłamać. Nigdy nie spotkałam tego wujka widziałam go tylko z daleka ale wiem jak wygląda więc powiem że jak był w Polsce to go poznałam wtedy. Zobaczymy jak wyjdzie, chciałabym jechać ale macie racje to nie koniec świata jak wizy się nie dostanie, pojadę wtedy do Londynu. Najbardziej mojej przyjaciółki będzie szkoda bo ona po swojej wizycie w konsulacie jest pewna że wizę dostane, chociaż jej mówię żeby się nie nakręcała niepotrzebnie. Tak jak radziliście wypełniłam wniosek jeszcze raz, wpisałam że jadę z kimś i teraz czekam tylko aż moje pieniążki przyjdą i umawiam się na rozmowę. Chce tylko powiedzieć podczas rozmowy że zaproszenie nigdy do mnie nie przyszło, czy oni mogą to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bys musiala miec nie lada szczescie aby Cie o takie ktos zapytal,,,takie pytanie trafia sie bardzo rzadko

a jak nawet bys miala zaproszenie to wiza w kieszeni?a no nie

wiec powiesz wrazie czego ze nie masz zaproszenie i juz

zadne zaproszenie nie jest rejestrowane w urzedzie imigracji.To sa odbywa na innych zasadach

to tak jakbys sama napisala komus zaproszenie,nawet na druku urzedowym sciagnietym ze strony i wysylala komus-abys np pokazala do podbicia notariuszowi i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Umowilem sie wreszcie na rozmowe z konsulem na czwartek godzina 9.15 pani o sexownym glosie zaznaczyla zeby byc 2 godziny przed czy to takie wazne? Jak bede godzine przed albo pol to chyba sie nic nie stanie bo nie mam autobusu wczesniej, i mam jeszcze jedno pytanie na rozmowe z konsulem trzeba paszport dhl i wniosek wizowy, ten wniosek wizowy to potwierdzenie przeslania podania tak?

i jeszcze jedno pytanie potwierdzenie przeslania wizy musi byc wydrukowane laserowo? i czy musi byc kolorowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny przed? dziwne, oni z tego co wiem nie chcą żeby tam wcześniej czatować, ja byłam na rozmowie w marcu i pani przez telefon powiedziała żeby wczesniej nie przychodzi, tylko być na umowioną godzinę punktualnie.

Tak to ma być potwiedzenie wypełnionego i przesłanego wniosku (ta strona na której jest kod kreskowy i nasza fotka). Ja drukowałam laserowo, ale z tego co wiem jak drukarka atramentowa dobrze drukuje to też może być. Wydruk nie musi być kolorowy, ja miałam czarno-biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...