Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gratulacje hitme :) Moja przyjaciółka tez była u tego Pana i mówiła że bardzo sympatyczny. Ja pewnie na jakąś zołzę trafie z moim szczęściem.

No to teraz pora na mnie a w poniedziałek na ela321 :)

Kurcze to już jutro, ale mam pietra :)

Trzymajcie kciuki żebym nie zrobiła czegoś głupiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie się właśnie uśmiechał i to własnie "mudzinek" i o nic nie pytał :)

Hmmm, mlode osoby w 95"% dostaja?:)Na pewno tak nie jest, a raczej odwrotnie. Podobno po prostu zyczliwie nakazano by nie czepiac sie niepotrzebnie i po prostu dawac wizy. No i ja jestem za:). Gratulacje:).

ps: a nie bales sie zostawiac komorki w pubie?? smieszne to jest, XXI wiek a czlowiek czasami sie czuje w tym kraju jak w jakims zascianku.

Ciekawa jestem jak jest w Wawie, moze ktos wie:)? Moze zostawie komorke w lombardzie...hahahha:) albo u ulicznego kieszonkowca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałby się bać?

Ja zostawiłam cały plecak z laptopem, bo byłam w drodze do rodziców i po drodze poszłam po wizę :)

I czemu mówisz o zaścianku?

Nie można mieć żadnych elektronicznych sprzętów, więc można ich ze sobą nie zabierać, ale czasem się nie da. A skoro nie możesz z nimi wejść do ambasady/konsulatu, to gdzieś je zostawić trzeba, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest w warszawie ?tak samo jak wiele lat temu -ze mozna zostawic komorke u ochrony -bo maja wieksze pomieszczenie

tak bylo kiedys w Krakowie ze zostawialo sie w tym barze komorki :)

kiedys mozna bylo wnosic komorki na teren Ambasady Kanady -nalezalo je tylko wylaczyc i co sie dzialo?nie ktore osoby i tak je wlaczaly i rozmowialy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: a nie bales sie zostawiac komorki w pubie?? smieszne to jest, XXI wiek a czlowiek czasami sie czuje w tym kraju jak w jakims zasciank

nie balem bo 10 metrow dalej stal radiowoz :) w razei czego zrobilbym interwencje

Frances.F nie boj sie bedzie dobrze najwzniejsze podejsc z usmiechem a nie ze na kare smierci sie wybierasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej dawno mnie tu nie bylo : hitme: tez bylem u sympatycznego ''mudzynka'' tez wrazenia bardzo mile ( bylem 24.03 ) co do tego na ile dostaniesz mojej mamie powiedzial odrazu ze na 2 lata dostalem a co do przechowalni to na wporst ambasady (u pana fotografa)

hitme: New York ? no ja tez ,braciszek dzis dzwonil i mowil mi zeby mama brala za mnie swiadectwo bo chce zebym wylecial w piatek (24.06) jakbys lecial kolo tego fajnie by bylo bo jeszcze nie lecialem w tak daleka podroze sam a lece przez niemcy Luthansą ( bylo by fajnie jakbysmy sie razem stykneli-razem razniej :))

pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja też lecę Lufthansą a dokładnie Kraków-Monachium-Chicago-Colorado Springs i mam pytanie do wszystkich, którzy są zorientowani czy macie potwierdzić wylot 72 godziny przed? jesli tak to gdzie dzwonicie do Lufthansy tu w Polsce?

Wiem głupie pytanie, ale dziekuję z góry za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...