Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślisz sly6?

pnau84 nawet nie wiesz jak, byłam pewna że to jakieś podchwytliwe pytanie więc pd razu powiedziałam żę ja nie mam żadnej rodziny w Stanach, no i potem jak się któryś raz z rzędy zapytał to znowu mu tłumaczyłam jak głupia że nią mam tam rodziny, on coś tam klikał w tym swoim komputerze i chyba w końcu zajarzył, sama już nie wiem.

Dam wam znać jak tylko paszport przyjdzie, pewnie około wtorku - środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Koło Rybnika mieszkam, moja przyjaciółka dostałam po 2 dniach.

No poczekamy zobaczymy, jak mnie uwalą czymś to się będę kłócić, nic złego nie zrobiłam nie moja wina że pan był głuchy.

Gratulacje:) A Pan pewnie nie byl gluchy, ale slabo rozumie i mowi po polsku, wiec nie pojol co tez mu chcesz powiedziec:)

Z jednej strony to dobrze...:),dla niektorych:) a z drugiej to moga wyjsc przez to smieszne rzeczy:).

W kazdym razie mozna by tam niezly reportaz nakrecic, ale nie wpuszcza mnie tam zapewne z kamera, a szkoda:)

Pozdrowka i zobaczysz ze paszport bedzie z wiza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz sly6?

pnau84 nawet nie wiesz jak, byłam pewna że to jakieś podchwytliwe pytanie więc pd razu powiedziałam żę ja nie mam żadnej rodziny w Stanach, no i potem jak się któryś raz z rzędy zapytał to znowu mu tłumaczyłam jak głupia że nią mam tam rodziny, on coś tam klikał w tym swoim komputerze i chyba w końcu zajarzył, sama już nie wiem.

Dam wam znać jak tylko paszport przyjdzie, pewnie około wtorku - środy.

Na pewno Cię nie zrozumiał, bo skoro pomyślał/usłyszał, że jedziesz do wujka, to automatycznie zapytał o ciotkę :)

Gdyby miał jakiekolwiek wątpliwości, że coś kręcisz, to by Ci nie zabrał paszportu :)

Moja rada - odetchnij z ulgą i spokojnie czekaj na paszport z wizą.

No, np. zostawic torbe z dokumentami, komorka i cala reszta u fotografa, albo w barze..haha:)i jeszcze za oplata, to cos takiego to mozna wymyslic tylko w Polsce albo ewentulanie jeszcze za wschodnia granica...haha. Smieszne i to bardzo:)

Wiesz, ambasada wyraźnie mówi, że wpuszcza do środka bez sprzętów elektronicznych i ich nie obchodzi, co zrobią z nimi ludzie.

A Ty masz wyjście albo przyjechać bez, albo gdzieś przy ambasadzie zostawić.

Pewnie ludzie zaczęli chodzić po okolicy, pytać i prosić, czy mogą gdzieś zostawić sprzęt, no to znaleźli się życzliwi, którzy pomagają (oczywiście nie za darmo, no bo dlaczego by mieli robić takie coś za darmo... obcy ludzie im się pałętają po barze, zostawiają swoje rzeczy, nic nie zamawiając...) A dwa złote to naprawdę mało za przechowalnie bagażu... na dworcu pkp wzięliby więcej :)

Ja się cieszę, że ktoś coś takiego wymyślił, bo mnóstwo osób inaczej nie mogloby wejść do budynku ambasady i dostać wiz.

Czy to jest domena Polski czy wschodniej granicy? Oj, zdziwiłabyś się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kase sie robi na wszystkim oraz wszystkich ..I teraz mozna powiedziec ze cos jest smieszne ale dla innych to bedzie norma i co wtedy?

Kiedys wiele osob sie wkurzalo na pewne sprawy w bezpieczenstwie i ktos powiedzial-nie chcesz tego robic to Twoja sprawa ale takie sa zasady i albo je przyjmiesz albo tez nie i wtedy ktos mowil ze cos jest smieszne?bo dla mnie wiele spraw jest smiesznych ale kazdy ma pewne zasady do przyjmowania,wpuszczania kogos do siebie,to samo jest wsrod obcych osob ..no ale wtedy sie mowi ze ktos moze tak zrobic i ma racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hitme: a skad zawsze lecisz??

kurcze denerwuje sie bo niemiecki to lezy a angielski .. ( mam dobre oceny,w onlajnówkach tez nawijam z ludzmi bez problemu,ale boje sie ze sie zatne i nie bede wiedzial co oni do mnie mowia..) aa no i z przesiadka we frankfurcie

PS:jak cos to daj znac,najchetniej to bym z jakims polakiem polecial bo mam takiego cyka ze ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj gdzies na forum jest taki dział o lotach do USA poszukaj i tam wiecej sie dowiesz . Frankfurt najwieksze lotnisko w europie ale nie slyszalem jeszcze zeby ktos tam zabladzil dasz rade:)

ja lecialem jeszcze z Krakowa wtedy jeszcze takei loty bylo a teraz bede musial z WArszawy najpierw jakims LOTem do wawy a potem pewnie luthansa albo AA napewno z przesiadka bo taniej no ale jeszcze nie umowilem sie .Naucz sie poprostu podstawowych zwrotow typu ktoredy do odlotow , jade na wakacje , jade do brata , z ktorej bramki lot do NY i takie pierdoly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...