Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pewnie tak:), a co do oplaty, czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie znajde druk zeby zrobic przelew poczta?:) Jeszcze nie zagdalam na strony ambasady, bo pewnie tam znajde odpowiednie druki?

Pozdrowka

Jagódka.br tak na stronie ambasady znajdziesz druk do przelewu i druk DHL - wypełniasz i drukujesz :)

ela321 gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Przeczytalam sobie pokoleji caly szesciostronnicowy rozwoj tego postu i poczulam sie... o wiele lepiej :).

Bede starac sie o wize turystyczna na cale wakacje, a poniewaz nie naleze do osob pracujacych ani juz studiujacych, pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku uwazalam za malo prawdopodobne. Oczywiscie wiem, ze do rozmowy powinnam sie dobrze przygotowac, ale postawie na nautralnosc i luz. W sumie nie mam zadnej polskiej rodziny, do ktorej moglabym jechac, ale wydaje mi sie, ze moj chlopak- mieszkajacy i studiujacy w Chicago- bedzie dobrym ( i prawdziwym przede wszystkiem ) motywem mojego wyjazdu

:)

Male pytanie: czy powinnam posiadac "dowody" laczacej nas wiezi (potwierdzenie rezerwacji jego biletow lotniczych, ostatnio do krakowa, a wczesniej do Sevilli, gdzie mieszkalam przez ostatnie kilka lat)?

Slyszalam, ze podobno niektorzy konsulowie, co tak kilkaja w klawiature, sprawdzaja przez facebooka profile interesantow i ich zwiazki z osoba "zapraszajaca".

A moze nie powinnam w ogole nic mowic, ze mam chlopaka...-> no bo w koncu, jak kocha, to zostanie-> tak rowniez mozna by bylo pomyslec:/ (mam nadzieje, ze nie jest to dobra opcja-> wszak stawiam na szczerosc:) )

Wasze pozytywne reakcje naprawde wprawily mnie w dobry humor, pomimo tego iz mnie bezposrednio nie dotyczyly :)

Mam ogromna nadzieje, ze mi sie uda :) Pozdrawiammmm !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...