Jump to content

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

przepraszam nie wiedzialam ze nie mozna pisac duzymi literami

wiec maz dostal odmowe za brak wiezi z Polska, myslisz ze konsul moze brac pod uwage to ze nie skorzystalam z zielonej karty?

wize na lotnisku dostawalam na 6 mies. ale bylam tylko ok 3 mies.

kiedy bedziemy jechali po wizy to nie bedzie nic zlozone

ale jak ty myslisz na rozmowe idzie sie osobno kazdy z dzieckiem czy podchodzimy razem do okienka>??

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pierwszy raz po wizę się starałem, oto moje wrażenia po wizycie w ambasadzie w Warszawie: Umówiony byłem dziś na 9.45, byłem ok. 9ej, i od razu wszedłem, nie było żadnej kolejki. Na wejściu proszą o w

Cześć!  W oddzielnym poście pisałam, ze dostałam odmowę wizy w Amsterdamie, bo konsulowi nie pasowało moje wykształcenie i obecna praca (całkowicie dwa różne kierunki). Nie poddałam się i po mies

Troche OT ale jak zobaczylam zdjecie profilowe Marcina a pod nim Ilonki to sobie tak pomyslalam, ze moze powinni sie spotkac 

na zadnym forum nie piszemy duzymi literami-takie zasady :)

a co do watpliwosci to mozecie sie razem zapisac na rozmowe,mozecie tez razem podejsc do okienka,mozna ale nie trzeba brac dzieci

wiesz o tym ze jest nowy ds 160 i takie cos sie teraz wypelnia..

Moze Konsul wszystko brac pod uwage ale Waszym zadaniem jest aby pokazac sie tak ze jedziecie turystycznie -np ze zostaniecie,przedluzycie sobie pobyt nawet legalnie...

dzieki za odpowiedz

powiesz mi w przyblizeniu co powiedziec zeby przekonac konsula ?no bo wiesz napewno jakie padaja pytania

a znasz moze takie przypadki ze rodziny byly razem i dostawaly?

wiem wlasnie ze z dziecmi nie trzeba jechac ale ja niemam ich z kim zostawic dlatego zabierzemy je ze soba

a o formularzu slyszalam i widzialam go ostatnio na stronce konsulatu

pytania sa do kogo,na ile czasu,oraz co sie robi w Polsce .Moga pasc inne pytania co do pracy..

Sa rodziny ze dostaja wizy a sa takie ze 1 osoba dostaje a inne juz nie-chociaz dawno o takim czyms nie czytalem-nie slyszalem..

ktos inny moze cos napisac do tego tematu :)

a i pamietac nalezy aby odpowiadac na temat ..

co jeszcze ze w 2010 bylo 9,8% odmow a 8 lat bylo o wiele wiecej wiec jest wieksza szansa na wize teraz niz to bylo 8-10 lat temu.

dzieki za odpowiedz

jak bede miala jeszcze jakies pytania to napisze

a gdybys Ty wiedzial cos jeszcze na moje tematy to napisz

pozdrawiam!

A ja polecam poczytać ten wątek i inne podobne bo forumowicze opisują dokładnie swoje wizyty w ambasadzie czy konsulacie i podają też jakie mieli pytania itd.

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Mam do was pytanie waszym zdaniem jakie mam szanse na uzyskanie visy ?? Moj tato ma paszport amerykanski ma tam b. dobre zarobki, babcia rowniez miala lecz nie zyje , nasza rodzina nigdy nie miala problemow zwiazanych np z przeterminowana visa, bylem 4 lata temu u taty dostalem na miesiac i tak tez wrucilem. Teraz chcialbym go odwiedzic mieszkam i pracuje w uk mam tu prace juz od 8 miesiecy, zameldowanie ,place podatki, mam ubezpieczenie. jak myslicie jakie sa szanse mam 23 lata. ??

masz wieksze szanse niz za 1 razem ale nie w 100% :)

dobrze ze wrociles na czas i ten podany w ds-ie ale nadal musisz pokazac ze lecisz tam turystycznie i aby odwiedzic rodzine