Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na początku chciałbym się przywitać gdyż jestem nowym użytkownikiem na forum !: D

A więc dziś dzwoniłem do konsulatu, umówiłem się na wizytę w poniedziałek na 10:30 bodajże(proponowali mi nawet dzień jutrzejszy ale nie zdążyłbym ;)) ! Mam 16 lat(no w dniu wizyty już będzie 17!), póki co nie obawiam się odmówienia przyznania mi wizy no ale zobaczymy, stres pewnie poczuje gdy będę już na miejscu/w poczekalni. Mam nadzieję, że trafie na miłego konsulata! : D Po wszystkim opiszę jak było!

Mam jednak parę pytań. Otóż jadę z Gdyni do W-wy (SAM) i zamierzam wziąć jakieś mp4 i inne elektryczne zabawki i tu nasuwa się pytanie, czy ochrona(?) przyjmie do przechowania więcej rzeczy niż telefon czy lepiej zanieść wszystko do fotografa naprzeciwko(gdzieś wyczytałem, że niektórzy tam własnie zanoszą).

I jeszcze jedno, w Warszawie będę o 6 rano, a pociąg powrotny mam o 14 - co polecacie zwiedzić w niedalekich odległościach od ambasady? Nie chcę spędzić wolnego czasu na dworcu lub chodzeniu gdzie wiatr poniesie(to będzie moja pierwsza wizyta w stolicy!).

Z góry dzięki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minis nie dzwoniles do Konsulatu a na infolinie ktora to zapisuje ludzi na rozmowe i tyle

co do zwiedzania to nie wiem co Cie interesuje oraz co bys chcial zobaczyc ..bo rozmowe o ktorej masz?

A co do mp4 i telefonow to 1 raz takie cos slysze aby cos niesc do fotografia-widac biznes musi jakos isc ale powinni Ci to przyjac na ochronie ..Fakt na forum ktos tak pisal o fotografie ale jak narazie to jest aby 1 wiadomosc na wiele innych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, mój błąd. Dzięki za poprawkę!

Wizyte mam o 10:30, czyli mam 4 godziny wolnego przed i 3 po. Najwyżej coś wymyślę, myślę, że ludzie będą mili i nakierują mnie do jakichś parków/zabytków, nie wiem... : (

Tak czy siak wolałem spytać na wszelki wypadek. W końcu kto pyta nie błądzi.

Myślami już tylko w Nowym Jorku, wakacje, ahhhhh, nowy świat... ale najpierw muszę dostać tą wizę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...