Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

jak 2 lata temu byla tzn po remoncie bylo Ambasady Kanady i faktycznie sa oddzielnie pomieszczenia z drzwami-okienkiem i tam sie odpowiada ale najpierw nalezy oddac papiery w innym okienku oraz oplate zrobic ..A przed remontem prawie sie nie roznila od tego jak jest w Ambasadzie USA w Warszawie z tym ze nie bylo numerkow a tak to sie oczekiwalo na wezwanie do okienka . ale bylo minelo :)

za to pytania sa podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam takie pytanko czy związku z przebiegiem mojej rozmowy mogę dostać coś takiego ?

"Z przykrością zawiadamiamy, że zgodnie z zaznaczonym poniżej przepisem "Ustawy o imigracji i obywatelstwie " uznano, że nie ma Pan/i prawa otrzymać wizy nieimigracyjnej.

Zaznaczyli paragrafy:

214 ( B ) [o więzach/związkach z krajem]

Bo coraz bardziej mam wrażenie że poszło coś nie tak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale czytałam że jakieś chłopak na rozmowie usłyszał że wizę dostał a potem w paszporcie była kartka z czymś taki i że niby nielegalnie był i tak się zastanawiam czy przez to nieporozumienie podczas rozmowy mogą mnie tak też potraktować.

Chciałabym już mieć to wszystko za sobą, a nie ciągle się czymś martwić :/

A w tym przypadku o którym słyszałeś to czemu coś takiego przyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tez o tym przypadku slyszałem ale on mial bardziej skomplikowana sytuacje z tego co pamietam, nie boj sie trzeba byc dobrej mysli a nawet jesli cos by poszło nie tak Świat sie nie zawali. Sprawdz sobie na dhl.com gdzei twoj paszporcik juz jest moj jest juz w Zabrzu na sortowni wiec jutro powinienm miec go juz przy sobie wiec jeszce troche trzeba wytrzymac w niepewnosci jak przed wynikami z matury heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy związku z przebiegiem mojej rozmowy mogę dostać coś takiego ?

"Z przykrością zawiadamiamy, że zgodnie z zaznaczonym poniżej przepisem "Ustawy o imigracji i obywatelstwie " uznano, że nie ma Pan/i prawa otrzymać wizy nieimigracyjnej.

Zaznaczyli paragrafy:

214 ( B ) [o więzach/związkach z krajem]

Bo coraz bardziej mam wrażenie że poszło coś nie tak :/

Po co Ty się tak nakręcasz i doszukujesz?

Każdy może coś takiego dostać, nie ma innego wyjścia jak poczekać na paszport, bo wtedy dopiero na 100% będzie wiadomo co i jak przecież nikt z nas nie da Ci odpowiedzi czy możesz coś takiego dostać czy nie - np. 3 osoby powiedzą że mozesz takie coś dostać a 3 inne że nie i co Ci to da? taka odpowiedź coś Ci gwarantuje?

Wyluzuj i nie doszukuj się, czekaj na paszport bo innego wyjścia nie masz i nic już nie zmienisz :)

Będzie dobrze zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałam numer przesyłki i wyświetliło się coś takiego "Brak informacji dla przesyłki. Prosimy sprawdzić czy numer został poprawnie podany (8 cyfr+litera lub 11 cyfr). Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Contact Center pod numerem (042) 6 345 345 lub 0801 345 345. " No ale ja byłam w piątek więc może dopiero jutro to puszczą.

Z resztą muszę przestać rozmyślać nad tym tylko poczekać i wtedy będzie wszytko jasne.

Stany czy Europa i tak wakacje będą udane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałam numer przesyłki i wyświetliło się coś takiego "Brak informacji dla przesyłki. Prosimy sprawdzić czy numer został poprawnie podany (8 cyfr+litera lub 11 cyfr). Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Contact Center pod numerem (042) 6 345 345 lub 0801 345 345. " No ale ja byłam w piątek więc może dopiero jutro to puszczą.

Sama nie wiem.

Co Ci radze to nie patrzeć na stronę DHL. Ja byłam po wize we wtorek, kurier paszport dostarczył mi w piątek, a na stronie DHL informacje o mojej przesyłce pojawiły się dopiero w piątek wieczorem, kiedy już dawno ją w domu miałam.

Naprawde za dużo o tym myślisz, przesadzasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...