Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6 dzięki za odpowiedź, niestety niemieckiego zero u mnie a po angielsku boję się żebym cos źle powiedziała albo źle zrozumiała, aż taka pewna siebie nie jestem hehe

będę jutro dzwonic na infolinie Lufthansy w Polsce, próbowałam dziś około 19, ale mają tylko do 18 - trochę mnie to zdziwiło...

aha a słuchajcie numer na infolinie to +48 801 312 312 orientuję się ktoś czy płaci się normalnie jak na stacjonarny, nie wiem bo nigdy na 801 nie wydzwaniałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje hitme :) Moja przyjaciółka tez była u tego Pana i mówiła że bardzo sympatyczny. Ja pewnie na jakąś zołzę trafie z moim szczęściem.

No to teraz pora na mnie a w poniedziałek na ela321 :)

Kurcze to już jutro, ale mam pietra :rolleyes:

Trzymajcie kciuki żebym nie zrobiła czegoś głupiego.

Frances nie stresuj się, będzie dobrze!! :) Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hitme: New York ? no ja tez ,braciszek dzis dzwonil i mowil mi zeby mama brala za mnie swiadectwo bo chce zebym wylecial w piatek (24.06) jakbys lecial kolo tego fajnie by bylo bo jeszcze nie lecialem w tak daleka podroze sam a lece przez niemcy Luthansą ( bylo by fajnie jakbysmy sie razem stykneli-razem razniej :))

pozdrawiam :):)

Siema ja jeszcze nie mam umowionego lotu ale tez kolo czerwca polece , 4 lata temu lecialem pierwszy raz sam tylko o tyle dobrze ze bez przesiadki poczciwym Lotem. W samolocie sproboj zorientowac sie kto jeszcze leci z toba do NY bo domyslam sie ze przesiadka we Frankfurcie ?napewno duzo osob a pozniej poprostu idz tam gdzie oni. Po wyladowaniuj w NY pojdziesz pewnie przez dlugi tunel :) ale idz w strone swiatla tzn idz za ludzmi na swojej drodze spotkasz 2 panow przy bramce zwanej imigration tam zadadza Ci pytania oczywiscie po ang , typowwe gdzie po co na ile zrobia ci skan twarzy tzn bedziesz musial popatrzec w kamerke, odciski, wbija pieczatke z wiza a pozniej po bagarze i zanim sie obejrzysz bedziesz zapieprzal z bratem po tych szerokich drogach w stanach:) moje pierwsze wrazenie z USA to te drogi i te duze paliwozerne samochody:D przez pierwsze dwa , trzy dni bedzie Ci sie zle spalo bo beda Cie smieciarki budzic:D no i zmiana czasu ale potem sie przyzwyczaisz.

ps. jak bede mial umowiony lot dam znac pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...