Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Już nie wnikam dlaczego nie dostałem wtedy wiz,teraz myślę żeby dostać jak już mam firmę,jakie dokumenty muszę posiadać(na pewno zaświadczenie o założeniu) ale czy coś więcej?

Loteria bo tak na prawdę wszystko zależne jak kto komu się spodoba,można mieć tony papierów i nic to nie da.Czasami są bardzo szczegółowi,żądają jakiś dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co do drugiej strony to racja ale tak masz wszedzie w swoim zyciu i ze wszystkim...dobrze trafisz to ok a jak zle to znasz odpowiedz .

teraz malo kto sie pyta a dokumenty a liczy sie rozmowa,co musisz miec to napewno takie dokumenty jakie masz wymienione na stronie Ambasady a reszta to moze byc dodatek ale i tak je pokazujesz jak Cie zapytaja...

wazne jest to dlaczego wtedy nie dostales oraz do kogo,na ile czasu leciales bo takie cos moze byc wazne dlaczego Ci mogli wizy nie dac,pamietaj tez ze czlowiek sie zmienia i moze byc tak ze teraz bedziesz inaczej odpowiadal niz te 6 lat temu a wiec i lepszy moze byc odbiur Twoj co tez czasami sie liczy,-jak sie tak naprawde przedstawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu wzięłam się za wypełnianie tego wszystkiego. Potwierdzenie zaraz po wypełnieniu ds dostałam na maila. Jutro brat mi w pracy wydrukuje to potwierdzenie, druk opłaty i druk DHL i jak już będę mieć to w ręce to zadzwonie zapisać się na rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 'podepnę sie" pod ten wątek.

Krotkie pytanie, ile czasu mija od rozmowy z konsulem do momentu otrzymania na papierze pozwolenia wlotu do USA ?

Dokładniej tym okresie jaki mamy teraz, chciałym się udać na rozmowę na dniach, a i zalezy mi na szybkim wylocie.

Dziękuję za odpowiedź, przepraszam za bałagan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...