Skocz do zawartości

Wkrótce Do Stanów Zjednoczonych Bez Wiz?


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie chodzi o to ze nie macie uprzedzac ze jest mozliwosc ze was nie wpuszcza.

Poprostu drazni mnie fakt w jaki sposob jest to przekazywane tutaj " nie lec ! nie wpuszcza cie ! "

Ok czyli ja nie mam pracy ani obecnie sie juz nie ucze czyli co ? Nie mam szans ... Z tego co piszecie...

Co jak powiem ze sie ucze? Mam ze soba wszystkie dokumenty zabrac w bagaz podreczny ?

Czy wyciagi z banku moze? hmm

W innych krajach nie ma wiz i jakos nie odsylaja tak jak mowicie ze by nas odsylali

A co z tymi co maja nielegalnie kogos w us. Ich tez beda sprawdzac ? Wszystkie dokumenty? Sklamiesz nie wejdziesz?

Jeszcze nigdy nie mialam problemu przy wlocie do zadnego kraju, niewiem dlaczego mialabym miec problem w stanach ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a gdzie masz to tak napisane wprost ze nie mozesz leciec

ze nikt Cie nie wpusci\

jedynie piszemy ze moglo to miec wplyw na wize i tak samo to moze miec wplyw na granicy jak sie przedstawisz oraz co powiesz..

bo jak nie pracujesz-uczysz sie to z czego sie utrzymujesz?

bardzo trudno cos przekazac na forach roznych aby nie wyszlo--nie strasz ,zle piszesz lub tez nie tak\

to jest wyzsza szkola jazdy

jesli czujesz sie na silach to staraj sie znow o wize,bedzie ruch bezwizowy to wsiadziesz do samolotu\

masz to szczescie ze ktos tam na Ciebie czeka,poda Ci reke i dalbym komus wize za takie cos ;)

adka moze wejdz sobie na temat Kanada i masz tam duzoo tematow jak wracali Polakow zaraz po 1 marca 2008 roku i jak teraz sie wraca ludzi wiec sa takie kraje

pytasz sie ze nie masz problemu z wjazdem do innych krajow to dlaczego masz miec problem w USA,,

po 1 USA to inne Panstwo ,po 2 nie wiadomo na kogo trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.usa.info.pl/board/Wizy-Zniesion...sku-t10547.html

http://www.usa.info.pl/board/Wizy-Turystyc...one-t10263.html

od kiedy pamietam to nigdy nie slyszalem aby kogos odeslali z granicy z wazna wiza do Kanady przed 1 marca 2008 roku.

a teraz co jakis czas sie slyszy ze kogos cofneli

fakt nie jest tego duzo ani tez czesto,,mam 2 znajomych ze wpuscili Ich bezproblemu..

no ale nalezy o tym tez pisac .co moze pujsc nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ,że ludzie wogóle nie mają bladego pojęcia o zasadach ruchu bezwizowego.Sam się wczoraj o tym przekonałem .Spotkałem znajomego który ucieszony zacierał ręce ,że pojedzie w końcu do Polski odwiedzić rodzinę. W USA siedzi 6 lat nielegalnie. ;) A może faktycznie zniesienie promes wizowych przyczyniłoby się do pozbycia części nielegalnych z USA. Pojadą nieświadomi na "wakacje" do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym problem. ludzie nie wiedza nic na temat. wielu mysli jak juz wspomniales, ze bedac nielegalnie, po zniesieniu wiz wroca bez problemu, wielu tez mysli ze po zniesieniu wiz moga sie spakowac i przeniesc i zyc w usa. nie zdaja sobie sprawy, ze kontrola bedzie tak jak jest, ze beda miec wglad do danych jesli takie istnieja, ze tu mowa jedynie o wizach turystycznych. jesli ludzie sobie tego nie uswiadomia to sie okaze ze jakis tam % spoleczenstwa bedzie sie przenosic do usa, bo maja tam wujka lub kogos innego i ich oswieci na lotnisku lub tez juz w kraju, ze zycie tutaj rozami uslane nie jest.

no ale zycie pokaze. bedzie jak bedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym problem. ludzie nie wiedza nic na temat. wielu mysli jak juz wspomniales, ze bedac nielegalnie, po zniesieniu wiz wroca bez problemu, wielu tez mysli ze po zniesieniu wiz moga sie spakowac i przeniesc i zyc w usa.

Wielu tez jest w zwiazku z amerykaninem i nie moze nawet poznac jego rodziny ani miejsca gdzie dorastal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka jak Ci napisalem ,jesli mozesz to sie staraj co jakis czas o wize

ostatnio sie dowiedzialem ze pewna dziewczyna miala gorsza sytuacje od Ciebie i dostala wize ,co nie oznacza ze Ty dostaniesz ale czemu masz znow nie isc?

ja jakbym mial tam kogos,chcialbym poleciec to chodzilbym co jakis czas po wize ale przy kolejnych probowach bym zobaczyl nad czym musze popracowac..

moze nawet zapisalbym sie do szkoly na pewien okres czasu..byly takie przypadki i sa nadal ze ludzie sie zapisuja po to do szkoly,jak nie po wize to dla ZUS-u itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka0401 jak juz sly6 wspomnial, zawsze sie mozna starac ponownie. wiem, ze jest to dosc dokuczliwe, ze nie mozna dostac gwarancji na cokolwiek na tym swiece ale nikt nie powiedzial, ze zycie latwe bedzie. tylko problem w tym ze jak wiz nie bedzie to masz takie samo ryzyko zwrocenia z lotniska jakie masz z ambasady. zniesienie wiz niczego nie gwarantuje - nikomu ! to nie tak jak w wiekszosci europy dla nas, ze jedziesz i cie nikt nie sprawdza, bo sa granice otwarte. szanse sa 50/50.

p.s. wiem ze chcesz pojechac i zobaczyc gdzie twoj chlopak dorastal i poznac rodzine. wydaje mi sie, ze problem w tym ze tuz po odmowie turystycznej poszlas po studencka. to wygladalo bardzo podejrzanie. powinnas odczekac i po pol roku moze pojsc ponownie po turystyczna. teraz u nich w systemie pewnie widniejesz jako osoba zdesperowana aby wyjechac do usa. a mowilas im ze masz chlopaka z usa i mieszkacie razem w niemczech i chcecie tylko pojechac poznac jego rodzine? czy nie wspomnialas nic o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas turystycznej powiedzialam ze mialam gap year, ze chce odwiedzic rodzine chlopaka i od wrzesnia zaczac studia. To bylo dokladnie rok temu. Nie mam zamiaru sie znow starac o wize. Mam nadzieje ze je zniosa.

Mysle ze na lotnisku mam wieksze szanse wjechania, skoro wlece z gotowka i z biletem powrotnym, poza tym pare wyjazdow i tak zawsze plananych 10 miesiecy wczesniej wiec moge od razu kupic wiecej biletow lotniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...