Skocz do zawartości

Wiza Narzeczenska A Karalnosc


nes64

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma znaczenia czy jestes karany czy tez nie karany bo dostaniesz takie zaswiadczenie..

jak napisala Jackie zamiast isc do agnecji jakiejs zacznij szukac dobrego prawnika od spraw wizowych i waiver i to na terenie USA .

Niech Twoja przyszla zona tez szuka .

ps chociaz zapoznales sie z tym co taka agencja robi?to dla takich osob co nie moga,nie maja czasu aby wypelnic wniosek-umowic sie na rozmowe i tyle ale zapytaj sie Ich o sprawy takie jak waiver oraz ze byles karany to zobaczysz co Ci powiedza...

te sprawy karne-wizowe oraz waiver moze cos zrobic ale prawnik dobry w USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Inadmissionable", czyli nie mam juz zadnych szans na normalna wize? Ja wlasnie nie chce nic ukrywac przed konsulem, chcialem pokazac papier z sadu...

I pytanie odnosnie "aktualnego zaswiadczwenia o niekaralnosci". Musi byc? No bo jesli bylem karany do go nie dostane...

Za narkotyki - praktycznie nie. Sprowadź narzeczoną do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc. Probuje skontaktowac sie z Karina ale moje PW do niej nie dochodza. Komunikat mowi, ze skrzynka odbiorcy jest pelna. Mozesz mi ktos pomoc sie z nia skontaktowac? Moze ma ktos maila do niej i moglby mi go przeslac PW albo jakies gg czy cos...

Chcialbym sprobowac pomino, ze szanse sa tak male. Czy jesli wystapie o wize turystyczna lub narzeczenska i zostanie on nie przyznana przez moja karalnosc, to czy nie bede juz wiecej mogl sie o nia starac? Dostane zakaz wjazdu do USA? Czy moge na zawsze przekreslic swoje szanse. Chodzi mi o sytuacje w ktorej nic nie zatajalbym przed konsulem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skrzynka Kariny jest pełna, to musisz poczekać, aż ją opróżni.

Karina jest prawnikiem, a na forum pomaga bo ma niesamowicie dobre serce, więc trzeba cierpliwie czekać, aż odpowie. Może zainteresuje się tym tematem, kiedy tu następnym razem wejdzie. A może przeczyta PW i zrobi miejsce na kolejne.

Pozostaje Ci tylko czekać, albo szukać porad u innych prawników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc. Probuje skontaktowac sie z Karina ale moje PW do niej nie dochodza. Komunikat mowi, ze skrzynka odbiorcy jest pelna. Mozesz mi ktos pomoc sie z nia skontaktowac? Moze ma ktos maila do niej i moglby mi go przeslac PW albo jakies gg czy cos...

Próbuj do skutku. Nie jesteśmy upoważnieni do podawania adresu mailowego Kariny.

Chcialbym sprobowac pomino, ze szanse sa tak male. Czy jesli wystapie o wize turystyczna lub narzeczenska i zostanie on nie przyznana przez moja karalnosc, to czy nie bede juz wiecej mogl sie o nia starac?

Będziesz mógł, pytanie tylko z jakim skutkiem.

Dostane zakaz wjazdu do USA?

Ty JUŻ masz zakaz wjazu do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz bez dobrego prawnika nici beda z wyjazdu do USA,nawet w ruchu bez wizowym jak kiedys bedzie ..

co do Kariny to chyba czytales moja stopke,jesli nie ma czasu to albo szukasz sobie na swoja reke dobrego prawnika lub tez czekasz cierpliwie

a cierpliwosc w Twojej sytuacji to podstawa

nic nie rob pochopnie a ze czekasz juz 1 tydzien to tak bywa

sa ludzie ze czekaja i 1 miesiac na jakas odpowiedz

ale zrobisz jak uwazasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...