Skocz do zawartości

Euro 26 W Stanach


klakson44

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Przyjechałam na 3 miesiące do Nowego Jorku. Mam 19 lat. Miałam nadzieję, że tutaj z alkoholem jest tak samo jak w Polsce,

czyli jak nie w pierwszym, to w drugim sklepie na pewno ci sprzedadzą, a poza tym i tak wszędzie cię wpuszczą. Niestety się

myliłam i bez dowodu praktycznie nie ma szans pójść do baru czy klubu albo po prostu wypić piwo do obiadu.

Zastanawiam się nad zamówieniem karty Euro 26, bo dużo osób mi mówiło, że podało fałszywy pesel przy zamówieniu i nikt tego nie sprawdza.

Moje pytanie: czy ktoś stosował kartę Euro 26 w Stanach? Jest ona tutaj w ogóle akceptowana?

Potrzebuję jej, żeby właśnie wejść do pubu, baru, klubu czy zamówić coś w restauracji.

Dziękuję z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Przyjechałam na 3 miesiące do Nowego Jorku. Mam 19 lat. Miałam nadzieję, że tutaj z alkoholem jest tak samo jak w Polsce,

czyli jak nie w pierwszym, to w drugim sklepie na pewno ci sprzedadzą, a poza tym i tak wszędzie cię wpuszczą.

A wystarczyło się zapoznać z tym, od kiedy w USA można pić alkohol i przebywać w miejscach, gdzie go sprzedają...

Np.: http://en.wikipedia.org/wiki/National_Mini...Age_Act_of_1984

W Polsce jak masz 19 lat, to możesz już kupić bez przeszkód przecież, a w USA musisz jeszcze poczekać.

A co do karty Euro 26:

http://www.usa.info.pl/board/Karta-Euro-26...owa-t15519.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Przyjechałam na 3 miesiące do Nowego Jorku. Mam 19 lat. Miałam nadzieję, że tutaj z alkoholem jest tak samo jak w Polsce,

czyli jak nie w pierwszym, to w drugim sklepie na pewno ci sprzedadzą, a poza tym i tak wszędzie cię wpuszczą. Niestety się

myliłam i bez dowodu praktycznie nie ma szans pójść do baru czy klubu albo po prostu wypić piwo do obiadu.

Zastanawiam się nad zamówieniem karty Euro 26, bo dużo osób mi mówiło, że podało fałszywy pesel przy zamówieniu i nikt tego nie sprawdza.

Moje pytanie: czy ktoś stosował kartę Euro 26 w Stanach? Jest ona tutaj w ogóle akceptowana?

Potrzebuję jej, żeby właśnie wejść do pubu, baru, klubu czy zamówić coś w restauracji.

Dziękuję z góry za pomoc!

To po pto przyjechalas do USA aby szlajac sie po barach. Zacna wizyta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic w tym zlego, ze mlody chlopak chce zaczerpnac/poznac troche nocnego zycia na obczyznie. no ale podejrzewam, ze zadna karta euro26 ci w tym nie pomoze. w usa wiek 21 biora bardzo powaznie, nie to co w PL. no i nie bardzo lubia obce id, bo podrabiane sa dla niech nieuchwycalne, poniewaz nie maja pojecia co trzymaja w rekach, jest wiele miejsc ktore nie przyjma nic poza stanowym prawkiem lub paspzortem. chyba musisz poczekac do 21 roku zycia aby sobie poszalec noca w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klubu to raczej nie wejdziesz, bo musisz miec 21 lat a w niektorych 25 (nie lubia paletajacych sie malolatow) tak wiec o wypadzie do Exitu na Greenpointcie mozesz zapomniec.

Niektore kluby wposzczaja ludzi po 18 roku, ale nie bedziesz mogla kupic alkoholu i bedziesz mogla sie tylko pobawic do polnocy.

Pozostaja ci prywatki

albo mozesz spobowac kupic w jakims sklepie o ile nie wygladasz zbyt dziecinnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...