Skocz do zawartości

K-1... Chyba Dostałam? :)


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

Konsul moze byc pochodzenia polakiem ale musi miec obywatelstwo amerykanskie,plus inne sprawy w to wchodza w gre.

I teraz mozna spotkac w Konsulacie Konsulow ze maja korzenie z Polski a sa tacy ze nic Ich nie laczy a jedynie mieszkanie w Polsce ;)

To jest tak jak na granicy mozna spotkac urzednikow co mowia po polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Ja też dostałam swoją zdobyta potem i łzami wizę :) Jak to sie w czasie rozkładał ten caly proces to nie znam dokladnych dat. W lipcu wyslalismy dokumenty do uscis, gdzieś w pazdzierniku/list dostalismy info , ze wniosek przyjety , na poczatku dostałam ja swój pierwszy pakiet. Odesłałam go na początku grudnia, i koniec grudnia dostałam drugi pakiet, z datą rozmowy na 26 stycznia. 2012 :) Wizyta rzeczywiście nie trwała dlugo. Ja tam byłam ok 8 rano, rozmowe miałam o 9, ale mój numerek wyswietlil sie ok 9,30. Sama rozmowa nie trwała 5 min. Zapytal jak śie poznalismy, gdzie pracuje. Nie prosił o zadne dowody znajommosci, ale widać, że przegladal cała dokumentacje vo wiedział duzo rzeczy o których ja mu nie mówilam a pojawiły sie tamtych papierach. Ogólnie ulga, że jestem juz po i powodzenia tym którzy mja to przed sobą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...