Skocz do zawartości

K-1... Chyba Dostałam? :)


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich serdecznie,

Mój narzeczony złożył dokumenty o wizę narzeczeńską pod koniec lutego 2012. Mimo, że nie minęły jeszcze 3 miesiące, a już zaczynam się denerwować i zastanawiać, ile to jeszcze może potrwać. Czy ktoś z Was dotart może do informacji (lub wie z własnego doświadczenia), jaki jest średni czas oczekiwania? Ile czasu ktoś najdłużej czekał?

Z góry dziękuję za informacje!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

Mój narzeczony złożył dokumenty o wizę narzeczeńską pod koniec lutego 2012. Mimo, że nie minęły jeszcze 3 miesiące, a już zaczynam się denerwować i zastanawiać, ile to jeszcze może potrwać. Czy ktoś z Was dotart może do informacji (lub wie z własnego doświadczenia), jaki jest średni czas oczekiwania? Ile czasu ktoś najdłużej czekał?

Z góry dziękuję za informacje!

Pozdrawiam :)

Nie chcesz wiedziec ile sie czeka najdluzej - zajrzyj na visajourney - tak masz timelines i statystyki - srednio na oko to 5-6 miesiecy do NOA2, pozniej z miesiac na NVC i ile tam sie zejdzie w ambasadzie... Na razie to sie nie masz co denerwowac bo jeszcze sporo czekania przed Toba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...