Skocz do zawartości

K-1... Chyba Dostałam? :)


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

Nigella, przyleci juz niedlugo :) i to jest najlepsza wiadomosc dzisiejszego dnia:) ... dzisiaj plakalismy razem do sluchawki ...;( juz niedlugo zaczynamy :) napewno bede zadawac duuuuzo pytan. A jak odopowiedziec na pytanie co zamierzam robic w USA?Tak ogolnie ? Przepraszam jesli moje pytania sa banalne, ale nie mam do kogo sie zwrocic o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale to Ty powinnaś wiedzieć, co chcesz robić w USA - ja Ciebie nie znam :) Takie pytanie jest w formularzu i ja byłam o to dodatkowo pytana przez panią konsul - dokładnie zapytała, czy zamierzam kontynuować to, co robiłam w Polsce, więc powiedziałam, że oczywiście chciałabym, ale zdaję sobie sprawę, że mam jeszcze wiele do zrobienia jeśli chodzi o język, także może na początek jakieś bezpłatne praktyki (wymieniłam nawet konkretne miejsce), a potem ewentualnie starania o konkretne zatrudnienie. Niby taki drobiazg, small talk ;) ale lepiej nie dać się zagiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to tego jeszcze nie wiem , poprostu chce prowadzic normalne zycie :) teraz czekamy na spotkanie, cala procedura zacznie sie jak moj kochany bedzie musial wrocic znow sam , bo zanim sie nie spotkamy to on nie moze wyslac I-129 szkoda . Ale jesli bede miala jakies pytania( a napewno bede miala:)) to bede zagladac tu dosc czesto bo to moje jedyne zrodlo informacji tak naprawde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia co innego wiza turystyczna a co innego wiza k-1

tutaj sa rozne zasady i tego sie trzymaj

jesli nie sklamalas a spelnisz wymagania k-1 to dostaniesz taka wize i tak mysl :)

Sa osoby ze nie dostaja wiz turystycznych ale dostaja na staly pobyt,wizy narzeczenskie a nie pracuja,nie ucza sie bo tutaj sa inne zasady takich wiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę off topic, ale Polonii napewno się też przyda... Podzieli się ktoś wiedzą na temat oświadczenia o gotowości zawarcia związku małżeńskiego, tego, które się dołącza do I-129? Chodzi mi o to, czy wystarczy napisać jednym zdaniem po urzędowemu, czy ma to być coś bardziej rozbudowanego? Właśnie kompletuję dokumenty do wysłania swojemu chłopakowi i nie chcę przedłużać całego procesu przez takie 'błahostki'.

Z góry ogromne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...