Skocz do zawartości

Wyjazd


Cuba

Rekomendowane odpowiedzi

Europa jest skonczona bardziej niz USA kiedykolwiek bedzie.

No jak tak bym nie myslal, tymbardziej iz mam prownanie bo pracowalem w Polsce, USA a teraz w UK.

Nie nazekam na USA ani na UK, ale jadac do usa pracowac na czarno to bym sie zastanawial i to dobrze.

ZAdluzenie USA w stosunku do np Chin jest bardzo duze tak wiec nie wiem czy Europa to taki death end. Moze cala ta otoczka w postaci Unii Europejskiej sie rozpadnie, ale ja sie nie martwie o UK, bo ten kraj stoji dosyc mocno na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie widze zadnego zwiazku z chinami, o ile pamietam one w azji leza.

Hmm, widze ze musisz nadrobic troche. Ameryka jest ogromnym dluznikiem Chin i od nich pozycza kase. Ameryka mozna tak powiedziec jest w duzej czesci "wlasnoscia" Chin.

Ja tylko stwierdzam fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widze ze musisz nadrobic troche. Ameryka jest ogromnym dluznikiem Chin i od nich pozycza kase. Ameryka mozna tak powiedziec jest w duzej czesci "wlasnoscia" Chin.

Co w przypadku kłopotów finansowych USA jest o wiele większym problemem dla Chin niż samych USA. Komu bedą sprzedawali swój chłam "Made in China"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gal:

Nie irytuj sie. To jest wolne forum i kazdy ma prawo wypowiedzi bez wzgledu na to jaka ona jest, a jest obiektywna.

Ja mam pewnie take samo prawo mieszkania w usa jak ty a moze i wieksze bo moje korzenie amerykansie siegaja dosyc gleboko tak wiec czy ja sie bede trzymal UK, Australi czy USA to moja wylacznie sprawa. I nie jestem stronniczy.

Jesli juz cos piszesz po a piszesz ze europa jest skonczona a ameryka jest super i wogole to musisz wiedziec co piszesz. Jeszcze 2 tygodnie temu usa grozilo bankructwo.

Wiedz, ze Twoja milosc do Ameryki jest silna tak samo jak kolegi ktory zalazyl ten watek, chociaz nigdy jeszcze nie byl w USA. No ale zycze mu dobrze i zeby sie nie zniechecil za szybko.

----------------------------------

Ehh, Chiny teraz produjuja prawie wszystko i prodrabiaja tez prawie wszystko co nie jest u nich jeszcze robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gucio u just dont get it

moja dyskusja z toba jest skonczona

No nie, ja to kapuje, ale pisanie ze "Ameryka jest najlepszym krajem do zycia" jest troche przesadne.

EOT

Cuba:

Tak jak juz tu zostalo wspomiane wczesniej spoboj wyjechac na Work&Travel i sam zobaczysz jak jest. Czy ci sie bedzie podobac czy nie. Poznasz ludzi i klimat, rozejrzysz sie. A moze poznasz jakas dziewczyne i sprawa sie sama rozwiaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Chiny teraz produjuja prawie wszystko i prodrabiaja tez prawie wszystko co nie jest u nich jeszcze robione.

Nie sztuka wyprodukować, trzeba jeszcze sprzedać. USA to punkt docelowy 1/3 wartości eksportu z Chin. USA bez chłamu z Chin sobie poradzi, a Chiny co zrobią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...