Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

U.S. Government helps you with the accommodation and offers you Health Insurance (Freedom HSA Direct Individual Health insurance for 1 year), Dwelling(Apartment in any city you prefer, 1 bedroom for 3 months ), a guaranteed job(in the field that you are are currently qualified so you can start working even from the first week you arrive in the United States and get paid as U.S citizen. ) and education (for U.S. Students or Higher Education through EducationUSA. It includes transfer to a U.S college or University so you can continue your educational study.

Te wytłuszczone bardzo mi się podobają, nic tylko się pakować, aaa tylko nie wolno zapomnieć o tych 849USD :P

W minionych latach też dostawałem takie spamy, nawet gdy Polska była wykluczona z programu, to jest zwykły spam wysyłany do zebranych ze stron itp. adresów email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

https://www.dvlottery.state.gov/ z tej strony się rejestrowałam

Musiałaś też rejestrować się gdzieś indziej, kiedyś...

Ok, to dzięki za podpowiedź, ale jestem raczej przekonana ze tam się rejestrowałam boje się złożyć 2 raz wniosek bo może być anulowany jak tak...

A masz numer 2013xxxx? No to zarejestrowałaś się na właściwej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak powiem, że przy rejestracji końcowej oczywiście dostałam :

Entrant Name: XXX

Confirmation Number : 2013 XXX

Year of Birth: XXX

Digital Signature :XXX

Jak wypełniałam wniosek to wszystko było na takim jasnym pomarańczowym tle....

coś przypomina mi się ze mogłam się bawić na jakichś innych stronach, ale dziwi mnie to że przyszło to z tym charakterystycznym tłem niebieskim i wszystko wyglada tak jak w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita a jak ma wygladac?aby sie ktos odrazy polapal

a jak sie sprzedaje lewe monety zlote to jak one wygladalo-szaro,brudno?maja wygladac jak prawdziwe

to jest stare jak swiat ,,to samo masz z wyludzaniem danych z kont bankowych ze strona wyglada jak prawdziwa wiec nie ktore osoby sie nabieraja ...

prawie raz 1 miesiacu byl temat na forum o takim czyms ..a to dzwonili do kogos a kto pisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stracenia ma to że w dowolnym momencie później - jeżeli by została wylosowana - będzie mogła stracić GC i zostać deportowana za material misrepresentation... Jak wykryją to wcześniej, to może mieć wpis że kłamała co zamknie jej drogę w późniejszych losowaniach

A kto ci udowodni, że to twój wpis, przecież mogę to zrobić ja, ty, czy ktokolwiek inny?

Oczywiście tak jak wszystko także i to trzeba robić z głową. A w ostateczności nigdy się nie przyznawać. A jak złapią za rękę mówić, że to nie twoja ręka.

Ewo25 na twoim miejscu skoro już i tak spierniczyłaś swoją szansę, a boisz się (czego?), to o zgłoszenie mojej osoby poprosiłbym kogoś innego. Choć w zasadzie ryzykujesz tylko tym, że połapią się, że to podwójne zgłoszenie, których notabene będą mieli tysiące. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emignum a skad te pare milionow nie waznych zgloszen?czyzby kazdy mial zle zdjecie ;),zle dane wpisal

a moze sa tacy ze wysylaja po kilka razy i moze tez zgloszenia wysylaja z roznych adresow-ip czy tez zdjecia maja inne

bo od listopada do konca kwietnia te dane sobie tak leza i nikt Ich nie sprawdza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...