Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie też mnie zastanawia to,że najprawdopodobniej jednak nie wiedziała.Tym bardziej,że powiedziała mi,że zamówili nie dawno program z USA właśnie do robienia zdjęć do ZK.Piksele są dobrze ustawione,rozszerzenie też ok.Wszystko ok tylko właśnie rozmiar zdjęcia jest zbyt duży.

Na komputerach,jakichś programach itp to ja się kompletnie nie znam.Poprosiłbym o jakąś konkrętną nazwę programu ;)

Irfan View - darmowy, otwórz i zapisz jpg z większą kompresją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Odnośnie szkoły to technikum odpowiada - ? a policealne studium zawodowe -?

Co do zdjęcia, jak zrobiłem cyfrowym aparatem normalne zdjęcie i zmniejszyłem do 600na 600 to trochę rozciągło twarz strona przyjmuje zdjęcie jako dobre ale przykłady na stronie wyglądają lepiej wie ktoś jak uzyskać takie rozmiary tak aby wglądało ono normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie szkoły to technikum odpowiada - ? a policealne studium zawodowe -?

Co do zdjęcia, jak zrobiłem cyfrowym aparatem normalne zdjęcie i zmniejszyłem do 600na 600 to trochę rozciągło twarz strona przyjmuje zdjęcie jako dobre ale przykłady na stronie wyglądają lepiej wie ktoś jak uzyskać takie rozmiary tak aby wglądało ono normalnie?

Technikum jest chyba traktowane jak liceum, czyli jak z maturą to High School degree, jak bez to High School, no degree.

Nie ma żadnych studium zawodowych.

Co do zdjęcia, to przed zmniejszaniem jego krawędzie też muszą być równe, to wtedy nie będzie się nic rozciągało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęcia, jak zrobiłem cyfrowym aparatem normalne zdjęcie i zmniejszyłem do 600na 600 to trochę rozciągło twarz strona przyjmuje zdjęcie jako dobre ale przykłady na stronie wyglądają lepiej wie ktoś jak uzyskać takie rozmiary tak aby wglądało ono normalnie?

Twoje zdjęcie nie należy tylko zmniejszyć. Należy je przyciąć i ewentualnie zmniejszyć.

Dosłownie dwa posty wyżej masz na tacy masz link z doskonałym narzedziem do tego co chcesz wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigum wolę poczekać i za rok wyslać swoje zgłoszenie niż teraz kręcić i kłamać z miejscem zamieszkania czy innymi danymi. fakt faktem wysłałam dwa zgloszenia ale trudno widocznie tak musialo byc:) nie bede ubolewac z tego powodu za rok sprobuje chodz zmartwilam sie ale takie zycie , a pytasz sie czego sie boję hm tak jak ktos napisal tego ze jakbym sklamala z danymi to potem nie jak by mnie wylosowali to zabrali by mi green card i nie mialab bym szansy na wyjazd do us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam jedno skromne pytanko, zamierzamy wraz z zona wyslać po jednej aplikacji, ale oprócz nas dwóch jest jeszcze nasz 10-cio miesięczny synek.

Zastanawiam się tylko jak wyglądają kryteria zdjęcia tak małego dziecka, tak sobię myślę, że może być bardzo ciężko uchwycić jego perfekcyjne zdjęcie (wg. wymagań), czy jeżeli chodzi o tak małe dzieci jest może większa tolerancja błędu :)?

A z ciekawości, Wy zdjęcia robicie sami, czy chodzicie do fotografa? :)

Pozdrawiam i z góry przepraszam jak już było, ale nie znalazłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigum wolę poczekać i za rok wyslać swoje zgłoszenie niż teraz kręcić i kłamać z miejscem zamieszkania czy innymi danymi. fakt faktem wysłałam dwa zgloszenia ale trudno widocznie tak musialo byc:) nie bede ubolewac z tego powodu za rok sprobuje chodz zmartwilam sie ale takie zycie , a pytasz sie czego sie boję hm tak jak ktos napisal tego ze jakbym sklamala z danymi to potem nie jak by mnie wylosowali to zabrali by mi green card i nie mialab bym szansy na wyjazd do us

Spoko. Więcej szans dla nas. ;)

BTW Tak sobie przeglądam forum i mam nieodparte wrażenie, że ludzie nie mają najmniejszych oporów jeśli chodzi o naginanie prawa Rzeczpospolitej. Natomiast najmniejsze nagięcie prawa dzikiego zachodu spotyka się z bladym strachem, jakby to była przynajmniej ekskomunika. Strange... :wacko: Ciekawe tylko, czy to w Polsce tak słabo jest ono egzekwowane, czy w US tak dobrze? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...