Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie brzmi czy po zgłoszeniu się powinienem otrzymać ten numer do sprawdzenia czy zostałem wylosowany ? Czy ten numer otrzymuje się później ?

Złożyłem podanie za pomocą jakiejś firmy. Nie piszczcie, dlaczego nie sam... po prostu jestem kierowcą jeżdżę po europie i mało mam dostępu do internetu, usłyszałem w radiu i szybko złożyłem, a nie wiedziałem, że powinno się to zrobić na oficjalnej stronie.

Otrzymałem taką wiadomość:

Dziękujemy za wzięcie udziału w Loterii Zielonej Karty organizowanej przez Rząd USA oraz za wybór naszych usług. Otrzymaliśmy wszystkie dokumenty wymagane celem organizacji Państwa udziału w Loterii. Po przeprowadzeniu kontroli danych i ich przetworzeniu Państwa aplikacja do dnia 25.10.2011r. została pomyślnie zarejestrowana w Departamencie Stanu USA.

Losowanie odbędzie się na przełomie stycznia/lutego 2012r. Czy akurat Państwo zostaliście wylosowani – będziemy wiedzieć najwcześniej w maju. Najpóźniej zaś w czerwcu przyszłego roku zostaniecie Państwo poinformowani o wyniku Loterii. Prosimy o cierpliwość do tego czasu.

Jeżeli do czerwca przyszłego roku nie otrzymają Państwo od nas żadnej informacji, prosimy o kontakt. Będzie to najprawdopodobniej oznaczało, że nastąpił błąd podczas przesyłania informacji.

Uprzejmie prosimy o informowanie nas o ewentualnych zmianach w danych kontaktowych, teleadresowych, tak byśmy w razie potrzeby mogli kontaktować się z Państwem. Prosimy o regularne usuwanie wiadomości ze skrzynki mailowej, byście mogli Państwo w maju otrzymać od nas informacje.

Życzymy Państwu szczęścia w losowaniu Zielonej Karty DV-2013!

Z wyrazami szacunku

entro, s.r.o.

GreenCard Services

Cajakova 15, 811 05 Bratislava, Slovakia

DV-2013 Registration for Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, moje pytanie brzmi czy na zdjęciu powinno być odsłonięte ucho?

Rozmawiałam z koleżanką, która też skladała wniosek i mowila ze to jest konieczne, ale przy załączeniu zdjęcia dokladnie patrzyłam parametry i przykłądowe obrazki gdzie nic nie pisano o tym jako podstawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytales panek jak tutaj ludzie bez pomocy innych firm maja-ze po wyslaniu zgloszenia maja podany numer i po 1 maja beda mogli sprawdzic czy zostali wyslowani czy tez nie--sa firmy ze przesylaja numery swoim klientom a sa takie ze same beda informowac czy sie wygralo czy tez nie...

z tej wiadomosci za duzo nie wynika a nawet ze nie podali Ci numeru ,a moze mysla ze bedziesz korzystal z ich uslug z dalszej czesci ?

ania a ta kolezanka gdzie gdzie czytala ze nalezy miec odsloniete ucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi czy po zgłoszeniu się powinienem otrzymać ten numer do sprawdzenia czy zostałem wylosowany ? Czy ten numer otrzymuje się później ?

Powinieneś otrzymać taki numer od razu. Gdybyś sam złożył aplikację, to miałbyś ten numer.

Ponieważ zleciłeś to firmie, to firma będzie chciała na Tobie zarobić, więc będziesz musiał zapłacić, żeby ten numer zobaczyć :)

W innym wątku była bardzo dobra odpowiedź na takie samo pytanie:

NIe dadzą Ci żadnego numeru bo w momencie jak zostaniesz wylosowana będą chcieli za to kasę - prosta sprawa, na tym ten syf się opiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dorzucę pytanie od siebie. Otóż robiłem zdjęcie samodzielnie i sprawdziłem je z użyciem tej strony - https://www.dvlotter....gov/photo.aspx i system zaakceptował moje zdjęcie. W tym miejscu pojawia się małe "ale", na zdjęciu bardzo słabo widać niewielki cień a na podanej stronie jest to kwalifikowane jako rzecz niedopuszczalna. I tu moje pytanie - czy jeśli system uznał moje zdjęcie za poprawne to faktycznie tak jest czy też nie wychwycił tego błędu i stracę swoją szansę ? (już wysłałem wniosek, więc jest za późno aby cokolwiek zmienić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś otrzymać taki numer od razu. Gdybyś sam złożył aplikację, to miałbyś ten numer.

Ponieważ zleciłeś to firmie, to firma będzie chciała na Tobie zarobić, więc będziesz musiał zapłacić, żeby ten numer zobaczyć :)

W innym wątku była bardzo dobra odpowiedź na takie samo pytanie:

Napisałem do nich w tej sprawie. Rozumiem, że będę mógł nie długo otrzymać ten kod.

check of the results and informing you is also included in our services, so you will give you information in May. It is not necessary to control this process yourself.

Of course, if you would like to do it, we will send conf numbers individually about middle of November, after registration process ends.

Wish you success!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...