Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pacio .jesli ich nie wpisze w papiery to moga sie nie stawic na rozmowe,bo w zgloszeniu nalezy je umiescic obojetnie czy beda leciec czy tez nie.

ale jesli po rozmowie sie rozmysla i beda chcialy a przed wylotem matki do USA to pozostanie sponsorowanie rodzinne...

ok , czyli jesli nie zostana wpisane w papiery które przyjda z USA to wtedy nie biora udziału w dalszej procedurze , dobrze zrozumiałem ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izzykov21 - dzięki, moja kotka (bo to ona) też dziękuje ;)

SuperTraveller - chciałem tylko wskazać braki tego walidatora, i zwrócić uwagę, że lepiej samemu sprawdzić czy zdjęcie spełnia wymogi. Nie widziałem Twojego zdjęcia, może faktycznie nie jest złe i nikt nie zwróci uwagi na ten cień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtkow sa tez inny brak w formularzu i moze ktos wie jaki?

ze nikt tego nie zobaczyl pare lat temu ;) jak Polacy brali udzial a wyszlo teraz przy pewnym pytaniu ..

chyba ze cos bylo pisane ale za duzo forow nie bylo takich i malo kto wiedzial co sie wpisuje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izzykov a no taki

http://forum.usa.inf...een-cardpilnie/

jak wpisac?nie mozna zaznaczyc ze sie jest samym-sam jesli ma sie meza-zone wiec nalezy wpisac prawde ale te osoby juz maja GC lub tez obywatelstwo.

wtedy nalezy wyslac zapytanie do Ambasady ,co zrobic i jak.

lepiej to wyglada jak ma sie dziecko-dzieci wtedy mozna wstawic 0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...