Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

wypełniam i mam problem z kodem autoryzacji - czy ktoś też tak ma że wpisuje i ciągle coś nie tak? nie wiem co jest-wyraźny jest napis, wielkość liter też ok więc nie wiem dlaczego nie wchodzi...

EDIT - udało się :) po 3 wypełnieniu całości :)

a co do krzyku że ludzie o proste rzeczy pytają - owszem - bo wszędzie straszą że do wypałniania można podejść tylko 1 raz - więc na logikę - każdy woli zapytać ZANIM otworzy... a tu się okazuje że kilka razy można to samo wypełniać od nowa po otwarciu...

wypełniam i mam problem z kodem autoryzacji - czy ktoś też tak ma że wpisuje i ciągle coś nie tak? nie wiem co jest-wyraźny jest napis, wielkość liter też ok więc nie wiem dlaczego nie wchodzi...

Mnie rownież nie udaje się tego wysłać ...Gdzie dokładnie i w jaki sposób wpisuje się ten kod??? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wypełniam i mam problem z kodem autoryzacji - czy ktoś też tak ma że wpisuje i ciągle coś nie tak? nie wiem co jest-wyraźny jest napis, wielkość liter też ok więc nie wiem dlaczego nie wchodzi...

Mnie rownież nie udaje się tego wysłać ...Gdzie dokładnie i w jaki sposób wpisuje się ten kod??? Proszę o pomoc

Wysyłałam zgłoszenie parę dni temu i też tak było, weszło dopiero po 15 minutach . Najciekawsze jest to że po kliknięciu opcji odtworzenia kodu, speaker mówi zupełnie co innego. W koncu zaczęłam wpisywać to co mówił i za którymś razem weszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare razy wpisywalam te, ktore mi sie wyswietlaly i nie chcialy wchodzic tak jak niektorym .Gdy rownolegle wypelnialam to co bylo w ramce i odsluchiwalam speakera to kody roznily sie od siebie . W koncu wpisalam to co mowil speaker i weszlo mimo tego, ze bylo cos innego w ramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 pytania odnośnie zielonej karty

1. Jeśli wypełnię formularz wraz ze zdjęciem i zdjęcie nie bedzie spełniało kryteriów to otrzymam informację że moje zdjęcie nie spełnia kryteriów i po poprawieniu błędu będę mógł wysłać drugi raz zgłoszenie ?

2. Jeśli zostanę wylosowany i pojadę na rozmowę, wpłacę pieniądze to czy może tak się zdarzyć że po wpłaceniu kasy nie dostanę zielonej karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego masz taki link aby sprawdzic fotke czy sie nadaje czy tez nie

https://www.dvlotter....gov/photo.aspx

tam mozesz takie cos sprawdzic

jesli system Ci takie cos przyjmie to nie bedziesz mogl wyslac-poprawic fotki..

co do wplaty to za co by Ci wizy nie dali?to nie wiza turystyczna ze moze byc ze masz male zwiazki z Polska,tutaj sie bierze pod uwage inne sprawy

jak zdrowie-karalnosc,zakaz wjazdu,pobyt nielegalny ...oraz obciazenie dla systemu socjalnego

bo jesli Ci wizy nie dadza to przepada kasa za rozmowe,za badania medyczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...