Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zadnego e-maila nie bedzie ;)

zapisales moze numer po wyslaniu zgloszenia?

z jakiej strony wysylales zgloszenie.moze takiej

https://www.dvlottery.state.gov/

w instrukcji w pkt 11 strona numer 5 jest odpowiedz co do adresu e-mail

http://travel.state.gov/pdf/2013_DV_instructions_14SEP_Polish.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam jedno skromne pytanko, zamierzamy wraz z zona wyslać po jednej aplikacji, ale oprócz nas dwóch jest jeszcze nasz 10-cio miesięczny synek.

Zastanawiam się tylko jak wyglądają kryteria zdjęcia tak małego dziecka, tak sobię myślę, że może być bardzo ciężko uchwycić jego perfekcyjne zdjęcie (wg. wymagań), czy jeżeli chodzi o tak małe dzieci jest może większa tolerancja błędu :)?

A z ciekawości, Wy zdjęcia robicie sami, czy chodzicie do fotografa? :)

Pozdrawiam i z góry przepraszam jak już było, ale nie znalazłem ...

jesli zdjecie nie moze byc starsze niz rok to dolaczcie "prenatal ultrasound pic"...hehehe

Spoko. Więcej szans dla nas. ;)

BTW Tak sobie przeglądam forum i mam nieodparte wrażenie, że ludzie nie mają najmniejszych oporów jeśli chodzi o naginanie prawa Rzeczpospolitej. Natomiast najmniejsze nagięcie prawa dzikiego zachodu spotyka się z bladym strachem, jakby to była przynajmniej ekskominika. Strange... :wacko: Ciekawe tylko, czy to w Polsce tak słabo jest ono egzekwowane, czy w US tak dobrze? <_<

ekskominika...hehehe

bo tutaj maluczcy sa nauczeni od oseska aby nie naginac, nie krasc i w ogole nie kombinowac

gdyby bowiem w ameryce wszyscy kradli i oszukiwali to niewiele zostaloby dla tych co naprawde kradna i oszukuja (big shots= "politicians"="elected officials")

ameryka to wielki i wspanialy kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zdjecie nie moze byc starsze niz rok to dolaczcie "prenatal ultrasound pic"...hehehe

ekskominika...hehehe

bo tutaj maluczcy sa nauczeni od oseska aby nie naginac, nie krasc i w ogole nie kombinowac

gdyby bowiem w ameryce wszyscy kradli i oszukiwali to niewiele zostaloby dla tych co naprawde kradna i oszukuja (big shots= "politicians"="elected officials")

ameryka to wielki i wspanialy kraj

emigum miał na myśli chyba naszych rodaków, którzy przebywają w USA lub zamierzają tam wyemigrować, a nie rodowitych amerykanów uczonych od oseska prawości i przestrzegania prawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emigum miał na myśli chyba naszych rodaków, którzy przebywają w USA lub zamierzają tam wyemigrować, a nie rodowitych amerykanów uczonych od oseska prawości i przestrzegania prawa ;)

Dokładnie.

Z tą uczciwością amerykanów, to bym też nie przesadzał mangomald. :P

Raz, że w większosci, to mieszanka potomków "czarnych, którzy dali się złapać na swoim podwórku lub których wódz sprzedał za paczkę fajek, bo do niczego nie byli mu przydatni" i ment, którzy nie radzili sobie we własnym kraju. "Tatusia oszukasz. Przyjaciela oszukasz. Mamusie oszukasz, ale życia (genów) nie oszukasz."

A dwa, to dosłownie przed chwilą lukałem na topic, w którym..

REO bylo jeszcze do niedawna sporo ale wszelkie przekrety zamknely market. Chciwosc Panie chciwosc wpedzila nas tu gdzie jestesmy.

ps.

mango, jakbyś nie znał tych kultowych cytatów, to wklejam źródło:

_http://www.youtube.com/watch?v=wtLcem9EDIQ

_http://www.youtube.com/watch?v=f5RsG2Oiw6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie w polu:

Last/family name w przypadku żony mam wpisać jej nazwisko teraźniejsze/panieńskie?Czy tylko wpisać nazwisko jakie teraz ma?

Wpisujesz nazwisko jakie żona nosi obecnie... takie jakie ma w tej chwili w dokumentach,. Nie ma w aplikacji DS-5501 pytania o nazwisko panieńskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...