Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie :) Mam pytanko... planuję wysłać zgłoszenie do tej loterii wizowej i wypełnić to na ojca ale mam jedyną wątpliwość... termin paszportu mojego taty upływa z końcem grudnia br. Czy nie koliduje to z wysłaniem zgłoszenia?

2. Do wniosku trzeba załączyć zdjęcia żony oraz dzieci, które nie ukończyły 21 lat. Zatem zdjęcia mojego taty oraz mamy są nowe, z wczorajszego dnia natomiast Jeśli mam zdjęcie z kwietnia, które wykorzystywałem do wizy studenckiej, mogę je także załączyć teraz do loterii?

Proszę o odpowiedzi, dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam "starych znajomych" z tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jestes na tym forum i wiesz ze wiele sie tutaj porusza tematow ,,jakbys sie zapoznaj z np z tematem dv 2013 i wiele innych bo bys wiedzial ze

paszport jest potrzebny ale po losowaniu jak wypelniasz dokumenty oraz idziesz na rozmowe,teraz mozesz byc bez paszportu,miec nie wazny itd

co do zdjeca one maja byc nie starsze niz 6 miesiecy..i maja miec spelnione wymagania jak np piksele 600 na 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie dotyczące zdjęcia jakie należy dodać do wniosku.

Mam w domu 2 rodzaje zdjęć robionych u fotografa - zdjecia do prawa jazdy oraz zdjęcia do legitymacji studenckiej. Mają onę ok. 2 miesięcy.

Problem jest taki ,że nie widać na nich całej głowy tj. głowa jest lekko przekręconą w lewo i nie widać lewego ucha.. Po za tym wszystko jest ok.

Co do paszportu. czy potrzebny on jest na tym etapie rekrutacji? Czy mogę spokojnie po ewentualnym wylosowaniu złożyć wniosek o wyrobienie go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszka wiele razy juz bylo pisane w tym temacie

ze takie zdjecia jak do dowodu osobistego sie nie nadaja i jesli takie wyslesz to nie bedzie brane pod uwage Twoje zgloszenie

to zdjecie ma tak wygladac jak na tym przykladzie

https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

jak widzisz ma byc na wprost glowa i ma miec odpowiednie wymiary..to samo masz napisane w instrukcji w jezyku polskim..

http://travel.state.gov/pdf/2013_DV_instructions_14SEP_Polish.pdf

paszport mozesz wyrobic pozniej np do maja 2012 bo jak dostaniesz papiery np w czerwcu to juz ten paszport musisz miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...