Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

emignum a skad te pare milionow nie waznych zgloszen?czyzby kazdy mial zle zdjecie ;),zle dane wpisal

a moze sa tacy ze wysylaja po kilka razy i moze tez zgloszenia wysylaja z roznych adresow-ip czy tez zdjecia maja inne

bo od listopada do konca kwietnia te dane sobie tak leza i nikt Ich nie sprawdza? ;)

No offense sly6, ale takich domniemań możemy snuć miliardy na dowolny temat. I tak naprawdę nie wiemy, czy przypadkiem twojego wniosku jakiś urzędas nie odrzucił, ponieważ nie podobała mu się twoja wredna gęba albo, że wyglądasz na terrorystę. :D

Zważ również na szczególny przypadek Ewy25, której samodzielnie już udało się zmarnować swój los na loterii i nie mając nic do stracenia może - bez konsekwencji - spróbować wykorzystać potencjalną lukę. Co najwyżej odrzucą oba wnioski.

ps.

Najprawdopodobniej pierwsza weryfikacja wniosków polega na przepuszczaniu zdjęć przez porównywarkę podobną do tej jaką mają w policji. W przypadku wątpliwości urzędnik autorytarnie ocenia zdjęcia wydając ostateczny werdykt, czy to ta sama osoba... itd.. itd..

aczkolwiek minimalne szanse są zawsze lepsze niż szanse żadne. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie zastanawia to,że najprawdopodobniej jednak nie wiedziała.Tym bardziej,że powiedziała mi,że zamówili nie dawno program z USA właśnie do robienia zdjęć do ZK.Piksele są dobrze ustawione,rozszerzenie też ok.Wszystko ok tylko właśnie rozmiar zdjęcia jest zbyt duży.

Na komputerach,jakichś programach itp to ja się kompletnie nie znam.Poprosiłbym o jakąś konkrętną nazwę programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie zastanawia to,że najprawdopodobniej jednak nie wiedziała.Tym bardziej,że powiedziała mi,że zamówili nie dawno program z USA właśnie do robienia zdjęć do ZK.Piksele są dobrze ustawione,rozszerzenie też ok.Wszystko ok tylko właśnie rozmiar zdjęcia jest zbyt duży.

Na komputerach,jakichś programach itp to ja się kompletnie nie znam.Poprosiłbym o jakąś konkrętną nazwę programu ;)

Na początek spróbuj ichniego rządowego http://travel.state.gov/_res/flash/cropper/FIG_cropper.html

A jak nie to np. Picasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...