Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czesc! tutaj marcin1 (pare osob napewno mnie kojarzy) niestety nie moge napisac z tamtego konta bo nie pamietam hasla :(

otoz chce wypelnic ten wniosek ( mam zaczete 17 lat ) i tutaj moje 2 pytania

1. czy musi to wypelnic tylko moja mama i ja uatomatycznie jezeli ona zostanie wylosowana otrzymam GC ?

2.co ''moja mama'' ma wpisac w ''the number of children'' tylko mnie czy pozostalych 2 moich braci ? (oni maja skonczone 21 lat)

3. a i to pytanie Are you claiming eligibility based on the country where you were born? o co w tym chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No, Ty wypełnić nie możesz, więc musi to zrobić Twój rodzic. Jeśli mama wylosuje zieloną kartę, to Ty także. Ale to nie jest równoznaczne z emigracją, bo trzeba jeszcze odesłać papiery i mieć spotkanie z konsulem.

2. Musi wpisać liczbę dzieci poniżej 21 roku życia.

3. Chodzi o to, czy możliwość wzięcia udziału w loterii opiera się na kraju, w którym się urodziła (bo to o głównego aplikanta chodzi, czyli w tym wypadku Twoją mamę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mama ma możliwość udziału w loterii przez to, że urodziła się w Polsce, prawda? Bo tym razem Polska jest dopuszczona do loterii, prawda?

Aplikujesz o zieloną kartę i to pytanie dotyczy tego, na jakiej podstawie aplikujesz o tę zieloną kartę. A Ty aplikujesz na podstawie tego, że urodziłeś się w kraju, który startuje w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ma dac nie ? bo przeciez chodzi tu o USa a mama urodzila sie w PL

Dać mamie do wypełnienia, W końcu to ona jest dorosła, to ona aplikuje i to ona będzie musiała się bujnąć do usa. A jak będziesz grzeczny, to cię zabierze ze sobą. Choć wcale nie musi. :)

W paszporcie mam "Ś" ale boję się, że mi system nie przytjmie..

CZY JEST KTOS W STANIE MI POMÓC?

Tak. Ja pomogę. Chętnie.

Dam głowę komuś uciąć, że odpowiedź jest podana co najmniej 2 razy w tym temacie i kilka razy w tym obszerniejszym, a także setki razy na forum.

Nie ma za co.

ps.

Właściwa odpowiedź pewnie zajęłaby ledwie kilka kliknięć, ale mógłbyś posądzić mnie o śmierdzące lenistwo, a jakie ja cię oskarżam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paszporcie mam "Ś" ale boję się, że mi system nie przytjmie..

CZY JEST KTOS W STANIE MI POMÓC?

A spróbuj wpisać z polskimi literami i zobaczysz, czy system Ci przyjmie.

Ja próbowałam to robić i wiem.

A jakbyś przeczytał ten wątek, to byś wiedział, jak wpisać swoje imię i nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scigal po to sa zalozone te tematy abys mogl sie dowiedziec a nie pytac

NIe mozesz pisac polskich znakow bo Cie system i tak cofnie ...

szczypiore co do wpisywania dzieci to jesli Ty jestes ktory ma do 21 lat to sie wpisuje 1 i tyle,,nie nalezy wpisywac braci co maja juz ponad 21 lat.

potem sie dodaje dane twoje oraz zdjecie

sprawa jest jeszcze inna czy sie Twoja mama kwalifikuje i dobrze przejdzie np badania medyczne,karalnosc oraz jak bedzie z rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...