Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

do polski nie chce ryzykowac leciec

hehehe....czy masz na mysli ten "belly landing" na okeciu czy tez rzady jakatego tuska i michnika oraz tego gajowego ?

a moze i jedno i drugie ?

no okej mersi za info juz kumam:P

sorki ze troche off topic ale w tle tego zdjecia jest jakas kuchnia a nie kontuar baru...

nie to, zebys miala zmienic fotke ( jak doradzilem twojej kolezance sikorzexx)

ale moze dla odmiany zmienic ksywke ?...hehehe

witam mam takie pytanie skonczylam liceum z matura ale w wniosku zaznaczyłam high school no degree bo ktos mnie wprowadzil w blad ze z degree to wtedy gdy mam dyplom jakiegos technika czy jakos tak to co teraz gdy wylosuje i na rozmowie pokaze mature to mnie zdyskwalifikuja za zle wypełniony formularz?

geez.... na pewno poloza ci lapke na kolanie

degree czy no degree pisz co chcesz u nich i tak nie ma matury

i jak zaczniesz wyjasniac i wchodzic w dupe konsulowi to i tak nie bedzie kumal

o co ci chodzi

p.s. czego wy wszystkie tyle tych "a" dodajecie po imieniu ? boli cos czy co ?...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formularz tez jest wazny,,wyobraz sobie ze ktos wstawia lewe imiona-nazwiska itd i wtedy co?

ale jesli juz masz zaznaczone srednia a taka mialas szkole to co zrobisz wiecej?a no nic..

Dostaniesz formularze do wypelnienia i tam bedzie pytanie co teraz ukonczylas i jesli juz bedziesz miec w reku licencjat to takie cos wpiszesz plus inne szkoly.

Jak narazie nie znam takiego przypadku ze ktos sie pomylil przy szkole sredniej -tak jak Ty masz. i nie dali wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś chce się posłużyć doświadczeniem w wykonywaniu zawodu z Job Zone 4 or 5, classified in a Specific Vocational Preparation (SVP) range of 7.0 or higher to:

1. Jakie dokumenty musi przedstawić, żeby to udowodnić?

2. Nie musi wcale pokazywać dyplomu, czy tam świadectwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tymi średnimi, to jest tak pokręcone (u nas matura jest, u nich nie ma nawet odpowiednika), że nikt specjalnie nie będzie się spuszczał nad tym, czy degree, czy no degree. Pokażesz, że masz średnie i wytłumaczysz, że nie masz zawodu i człowiek zrozumie.

ps.

Nie przejmuj się pierdołami, na które i tak już nie masz wpływu, bo w najlepszym wypadku osiwiejesz, a w najgorszym ocipiejesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pokazac ze masz srednie jesli chodzi o Twoj przypadek

mowisz ze sie nie przejmujesz slubem a chociaz wiesz ile trzeba czekac na slub w Twoim miescie np cywilny

ja juz za duzo widzialem takich osob co mowily ze sobie z tym poradza a potem bylo latanie po urzedach,proszenie itd

Chyba ze Was nie wylosuja wtedy mozna odwlec slub..

potem jak zmienisz nazwisko to paszport bedzie do wymiany wedle nowego prawa paszportowego ,,i jesli nawet podasz stare dane z paszportu to na badania-rozmowe powinnas juz miec nowy paszport ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...