Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pare razy bylo juz o tym pisane ,,ze co do kosztow to jest za rozmowe,tlumaczenie dokumentow jesli jest potrzeba oraz badania medyczne no i znaczki pocztowe i koperta ;)

I jesli odeslesz papiery ale nie zrobisz badan oraz nie bedziesz na rozmowie to koszta beda-znaczek oraz koperta :)

bo badania robi sie przed rozmowa oraz oplate za wize wnosi sie przed sama rozmowa juz w Ambasadzie :)

ps zrobisz komus prezent ladny nie idac na rozmowe :) bo wezma kolejna osobe z kolejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na 2 roku studiów licencjackich, więc w przypadku wylosowania zostanie mi jeszcze rok studiów. Nie pracuje, utrzymują mnie rodzice i moje pytanie, jakie są szanse na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i otrzymanie zielonej karty? Dodam, że mam w Stanach wujka i kuzyna, u których już byłem na wakacjach 2 miesiące. W Stanach chce podjąć pracę i zacząć szkołe. O ile się nie myle to konsulowi podczas rozmowy trzeba udowodnić, że utrzymamy się w Stanach sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze masz szanse, tylko dziwi mnie, ze ludzie, ktorzy nie maja pojecia o procedurach i wymaganiach zwiazanych z loteria, wysylaja zgloszenia.

hmm, wydaje mi sie ze z 95% skladajacych nie ma pojecia jak co wypelnic itp, jakie procedury, jakie dokumenty, jaka praca...nie kazdy siedzi przeciez na usa.info.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...