Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

u nas nie ma z tym problemu jeszcze mam znajoma ktoa daje sluby takze bez problemu.A mam takie pytanie nie zwiazane z zielona karta tylko z paszportami jezeli mam wize na 10 lat i zmienie nazwisko i bede miala nowy paszport to co z ta wiza?

Mimo że to znajoma - pewnych rzeczy nie przeskoczy... w PL jest coś takiego jak Kodeks Cywilny :) a tam niestety jest ograniczenie czasowe - od zgłoszenia w USC do ślubu musi minąć min 30dni. W niektórych miastach jest to dłuższy czas ale w w drugą stronę być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, wraz z mężem przed dwoma miesiącami wróciliśmy z USA po 7 latach pobytu. Przebywaliśmy na wizach turystycznych, czyli większość czasu nielegalnie. Mąż rozliczał się na nr tzw. Ires. Złożyliśmy wnioski o GC, czy mamy szansę jej otrzymania przy rozmowie z konsulem i czy okazanie rozliczenia tax może nam pomóc. proszę o odpowiedz kompetentną osobę. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, wraz z mężem przed dwoma miesiącami wróciliśmy z USA po 7 latach pobytu. Przebywaliśmy na wizach turystycznych, czyli większość czasu nielegalnie. Mąż rozliczał się na nr tzw. Ires. Złożyliśmy wnioski o GC, czy mamy szansę jej otrzymania przy rozmowie z konsulem i czy okazanie rozliczenia tax może nam pomóc. proszę o odpowiedz kompetentną osobę. Dziękuję

Nie macie najmniejszych szans. Obydwoje macie 10-letni ban na wjazd do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem własnie dane mojej rejestracji. Robiła to firma (nie pytajcie dlaczego :) ) Moje pytanie brzmi czy są to już wszystkie potrzebne dane do sprawdzenia wyników ?

Entrant Name :

Confirmation Numer:

Year of birth:

Digital signature:

Czy potrzebuję jeszcze jakiś innych danych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...