Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o wyksztalcenie. Zrobilem magistra a pozniej studiowalem na studiach doktoranckich, ktore przerwalem po trzecim roku. Poza tym zrobilem jeszcze studia podyplomowe na innej uczelni.

Jakie najwyzsze wyksztalcenie? "Masters degree" czy "Some doctorate courses"? Co prawda nie zrobilem doktoratu ani nie skonczylem studiow doktoranckich, ale na pierwszym, drugim roku byly rozne przedmioty, z ktorych dostalem zaliczenie. Czy ktos sie orientuje czy to moga byc te doctorate courses?

Nie wiem czy w moim przypadku ma jakies znaczenie jaki poziom wyksztalcenia wybiore i najlatwiej chyba by bylo podac po prostu Masters degree, ale chcialbym odpowiedziec podajac odpowiedz najbardziej zgodna ze stanem faktycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pocieszę Was:

Nie sądzę, żeby w Afryce, czy Ameryce Południowej mieli mniejsze problemy ze zdjęciami niż my w cywilizowanej Europie. A jednak oni też dostają GC. :)

Tak, to może stanowić pewne pocieszenie i było mi to potrzebne, dzięki ;) Ale patrząc z drugiej strony to właśnie przedstawiciele tych państw trzeciego świata mogą być główną grupą osób dyskwalifikowanych z powodu złych zdjęć czy też innych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ukonczylesz technikum?>masz swiadectwo ze masz mature?

A to ciekawe. Ukończył technikum, ale bez dyplomu i tytułu technika? Ma maturę, ale bez średniego? :o

Tak, to może stanowić pewne pocieszenie i było mi to potrzebne, dzięki ;) Ale patrząc z drugiej strony to właśnie przedstawiciele tych państw trzeciego świata mogą być główną grupą osób dyskwalifikowanych z powodu złych zdjęć czy też innych błędów.

Oj tam, oj tam. Tym lepiej dla nas, a zapewne wiesz, że niebawem kolorowych będzie tam więcej niż białych.

Tak jak kiedyś kolorowych, tak teraz białych mogą "promować" w wątkach imigracyjnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ukonczylesz technikum?>masz swiadectwo ze masz mature?

Tak, ukończyłem technikum i zdałem maturę, dzięki której aktualnie studiuję na uczelni wyższej. Zwątpiłem tylko z powodu nie posiadania tytułu technika wybranej specjalności. Może najdzie się tutaj ktoś w podobnej sytuacji jak moja i również będzie szukał tu odpowiedzi, więc bardzo proszę kolegów o pomoc. Z góry dziękuję.

EDIT:

emigum, moim zdaniem technikum jest szkołą średnią(obok LO, z tym, że trwa ona 4 lata) kończącą się maturą. Otrzymujemy wtedy świadectwo ukończenia szkoły średniej wraz ze świadectwem zdanej matury. Dodatkowo mamy możliwość zdania egzaminu zawodowego z edukowanego kierunku(przykładowo tytuł technik-elektronik). Dlatego zastanawiam się jak jest to traktowane w przypadku uczestnictwa w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emigum, moim zdaniem technikum jest szkołą średnią(obok LO, z tym, że trwa ona 4 lata) kończącą się maturą. Otrzymujemy wtedy świadectwo ukończenia szkoły średniej wraz ze świadectwem zdanej matury. Dodatkowo mamy możliwość zdania egzaminu zawodowego z edukowanego kierunku(przykładowo tytuł technik-elektronik). Dlatego zastanawiam się jak jest to traktowane w przypadku uczestnictwa w loterii.

Nie no spoko, jak masz, tak jak piszesz.

Zdziwiłem się ponieważ byłem pewien, że jeżeli kogoś w liceum ekonomicznym oblano na dyplomie, to nie otrzymuje wykształcenia średniego i nie kończy szkoły. W konsekwencji powtarza rok. Aż tak by się pozmieniało? Chociaż... w sumie logiczne nawet...

no to masz pelne srednie :)

tak jak ktos kto konczyl liceum z matura :)

Ciekaw jestem co wg ciebie sly6 oznacza termin "niepełne średnie". :P

Dodam, że matura uprawnia tylko i wyłącznie do podjęcia nauki na uczelni wyższej i kompletnie nic poza tym. Nie decyduje o niczym, prócz tego co wymieniłem zdanie wcześniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...