Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Pyska ze jest 27 godz do konca rejestracji-liczac od teraz tzn 13:13 to odpowiem -jesli ktos ma taki problem...mozna wpisac takiego meza w aplikacje a na rozmowie o wize powiedziec jak sie maja sprawy-tak mi pewna Pani powiedziala przez telefon ,,ale zaznaczyla aby napisac pytanie w tej sprawie.

bo i tak w papierach ktore przyjda z centrum wizowego nalezy siebie tylko wpisac jako osobe ktora bedzie leciec do USA ..

bo nie mozna podawac nieprawdy ze jest sie samemu ..tego robic napewno nie mozna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki sly6 za szybką odpowiedź.

Chyba nie mam innego wyjścia jak to, które proponujesz (oprócz nie wysyłania zgłoszenia, czego bardzo bym żałowała :P ). Dziwi mnie tylko fakt, że w instrukcji kilkukrotnie podają informację, żeby nie wpisywać dzieci ani małżonków posiadających obywatelstwo albo rezydenturę, a w formularzu nie ma możliwości zaznaczenia tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyska jak juz pisalem ze kiedys nikt nie zadawal takiego pytania wiec czlowiek nie myslal nad tym ale jak padlo teraz takie pytanie to wyszlo ze w formularzu nie ma nic aby cos zaznaczyc ze zona-maz ma obywatelstwo lub tez GC,,z dziecmi jest latwiej bo sie ich nie liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszak wszyscy mają mieć równe szanse... ^_^

Gdzieś czytałam, że aby zwiększyć swoje szanse nie należy wysyłać zgłoszenia na początku oraz na końcu tego okresu zbierania danych czyli na początku października oraz listopada, ponieważ wtedy formularz wypełnia najwięcej osób i nasze szanse, aby podczas losowania wykosić tych konkurentów są niewielkie. Ciekawe ile jeszcze tego typu newsów nas ominęło przez co nasze szanse na zielone cuda spadły poniżej poziomu morza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek podobno wyslala na samym poczatku i wygral :)

Jak już tak wróżymy, to bilety na Euro2012 wygrałem z aplikacji wysłanej w pierwszy dzień (Gdańsk: C1 Hiszpania/Holandia - C3) Pozostałe 4 zgłoszenia wysyłałem w połowie terminu i żaden trafiony. :(

ps.

A o tych równych szansach, to napisałem, bo raz już losowali ponownie i wcale nie dlatego, że tacy uczciwi tylko, że transparentni i jakby zataili, to jakby sie wydało, to dopiero się piekło rozpętało. (polska język, trudna język :P) Wtedy był błąd programu/programisty i teraz w zasadzie też, skoro nie sposób podać i nie podać męża rezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...