Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

Witam

Mam pytanko.

Gdyż po ostatniej sobocie wracając z imprezy złapano mnie pod wpływem alkoholu podczas prowadzenia auta. Jeszcze nic nie wiem ale pewnie wyrok i w papierach nasrane będę miał. I moje pytanie brzmi tak: Czy jeżeli zostanę wylosowany to opłaca mi się wydawać kasę i starać się o GC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać się stało i do końca życia będę tego żałował bo prawko na 2 lata pewnie odbiorą i koszty pewnie duże mnie czekają. Dobrze ze nikomu nic się nie stało i szkoda ze niemożna cofnąć czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko.

Gdyż po ostatniej sobocie wracając z imprezy złapano mnie pod wpływem alkoholu podczas prowadzenia auta. Jeszcze nic nie wiem ale pewnie wyrok i w papierach nasrane będę miał. I moje pytanie brzmi tak: Czy jeżeli zostanę wylosowany to opłaca mi się wydawać kasę i starać się o GC??

Nie opłaca. Przestępcą jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez dostalem mejla

Your registered name( mariusz mac..... ) is included to show this message originated from U.S. Department of State.

U.S. Department of State notifies mariusz ma....of being selected as a winner of the Diversity Visa program.

Dear mariusz mac....,

You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.

UWAGA NA TAKIE RZECZY

juz wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez dostalem mejla

Your registered name( mariusz macu******* ) is included to show this message originated from U.S. Department of State.

U.S. Department of State notifies mariusz ma....of being selected as a winner of the Diversity Visa program.

Dear mariusz mac....,

You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.

UWAGA NA TAKIE RZECZY

Niby zrobiles kropki w tekscie ale zapomniales zamazac nazwisko w "Your registered name( mariusz macu******* ) is included to show this message originated from U.S. Department of Sta"

Zedytuj sobie :)

A co do postu to to jest wiadome ... Nie dostajesz zadnych informacji o wylosowaniu poprzez E-mail .. Kazy musi to sam sprawdzic swoim Confirmation Number na stronie loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masz niski numer czy tez daleki kazdy dostaje taka samo informacje ze powinna dojsc przesylka w przeciagu 1 miesiaca od dnia losowania,jesli nie dojdzie nalezy pisac do centrum wizowego.I teraz jak szybko to odeslesz to juz Twoja sprawa.

moze gdzies wyczytasz ze czeka sie i 3 miesiace ale tak bylo w np w dv 2006..ale to dawne sa dzieje i historia :)

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...