Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

darek Ty dałbyś jakieś praktyczne rady a nie sceptycyzm rozsieweasz po forum :P

np co zaznaczyć w aplikacji jak mam średnioe z maturą i medyczne studium zawodowe ???

Wydawało mi się do tej pory ,że przez cały czas dawałem rady i starałem się służyć pomocą wielu osobą ale po przeczytaniu niektórych wpisów uznałem ,że niektórym trzeba "otworzyć oczy". Myślę ,że lepiej znać gorzkie fakty ale prawdziwe niż słodkie kłamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zresztą wiedza za wczasu nikomu nie zaszkodziła i nie bardzo rozumiem twojej misji otwierania oczu, biorąc pod uwagę temat, okoliczności a przedewszystkim wpisy. Wydaje mi się, że twoja ignorancja w stosunku do rodaków marzących o wyjeździe, nieco się zagolopowała. Nie sztuką jest ściągnoć kogoś z chmur, ale sztuką jest trzymać kciuki za sukces. A Ty jako jeden z wygranych w loterii powinieneś raczej mówić że każdy ma szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą wiedza za wczasu nikomu nie zaszkodziła i nie bardzo rozumiem twojej misji otwierania oczu, biorąc pod uwagę temat, okoliczności a przedewszystkim wpisy. Wydaje mi się, że twoja ignorancja w stosunku do rodaków marzących o wyjeździe, nieco się zagolopowała. Nie sztuką jest ściągnoć kogoś z chmur, ale sztuką jest trzymać kciuki za sukces. A Ty jako jeden z wygranych w loterii powinieneś raczej mówić że każdy ma szanse.

Widzę ,że akurat Ty wogóle wiele rzeczy nie rozumiesz ale to już tak zostanie . A chodzi o to aby ktoś specjalnie się nie napalał bo lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym i to miałem na celu.Temat uważam za zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dziecka ribes to tutaj jest wyjatek ,nie musisz go umieszczac poniewaz on juz ma staly pobyt-to samo z dziecmi co maja obywatelstwo USA.

a co do inzyniera to ciekawe pytanie ..

jenu mozesz wyslac z USA a wtedy w pkt podajesz ze jestes w USA lub tez poczekaja az wrocisz ale pamietaj do kiedy mozna wysylac zgloszenia :)

izabella mozez legalizowac pobyt ale po slubie z obywatelem lub tez moze bedzie amnestia..Teraz przy loterii bys musiala dostac waiver aby cos z tego wyszlo.

haneczka a teraz sa pytania takie co dane osoby maja-gdzie pracuja-jakie maja skonczone szkoly itd

takie cos tez sie bierze pod uwage ,plus te zabepieczenia a mieli np wyciagi z konta ,nie ma zadnego problemu aby bank Ci obliczyl z np z euro do dolary ile tego moze byc.

Dzieki za szybka odpowiedz widze , ze to , przynajmniej w moim przypadki , nie ma najmniejszego sensu.. Dzieki Sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze podpowiedzcie, bo totalnie sie zakrecilam.

Moje pytanie jest takie - maz bedacy rezydentem - dolaczyc zdjecie czy nie?

W skrocie i wyrywkowo cytuje:

"Na zgłoszeniu należy wpisać współmałżonka ............................Żona/mąż lub dziecko, które ma obywatelstwo amerykańskie lub status stałego rezydenta nie potrzebuje wizy DV. Należy jednak umieścić w zgłoszeniu i załączyć zdjęcia wszystkich członków rodziny, którzy będą ubiegać się o wizę DV. ............................"

Mysle, ze nie, ale....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...