Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Mam jedno bardzo waznie, dla mnie, pytanie odnosnie loterii wizowej. Czy przebywajac w Usa nielegalnie moge ubiegac sie o zielona karte poprzez loterie wizowa? Wiem napewno, ze moge wyslac wniosek, bedac w stanach, ale chodzi mi o kolejny etap. Czy w przyadku wylosowania mojego zgloszenia moj nielegalny pobyt bedzie mial znaczenie w ewentualnym odrzuceniu mojego wniosku podczas rozmowy wizowej ??? Pozdrawiam Wszystkich seredcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ktore maja bliskie numery te moga liczyc na rozmowe ,o tych numerach juz wspomnial darek w swoim poscie :)

kiedys ktos pisal na forum ze te osoby co byly w USA moga miec lepiej ale nie ma tak ze maja wize w kieszeni ;)

nalezy dobrze sie przygotowac i tyle :)..ile osob dostalo wizy a nie byli i nie mieli nikogo w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Troszke mnie nie bylo ale mam teraz pytanie. Sly napewno bedzie wiedziec dokladniej o co chodzi :rolleyes: . Postanowilem sprobowac swoich szans w loterii, powody chyba znane:) Tylko jakie mam wpisac wyksztalcenie jak mam tytul inzyniera a w aplikacji takiego nie ma bo jest magister? No i jeszcze drugie pytanie czy musze wpisywac dane syna skoro on juz ma GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie, bede w stanach akurat przez pierwsze 2 tyg pazdziernika, kiedy zostanie uruchomina rejestracja w loterii ( wiza turystyczna ). Myslicie, ze moge zarejestrowac sie bedac tam, czy lepiej, zebym wrocil do Polski i zrobil to z Polski? A moze nie ma to wogole znaczenia?

Dzieki z gory za rade,

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie zabezpieczenia finansowego, ktoś się orientuje może jaka to powinna być kwota? Czy wystarczy sam wyciąg z konta i czy to musi być konto walutowe ($) czy może być w PLN?

Ciekawa jestem jakie ludzie mieli dokumenty jeśli chodzi o to zabezpieczenie finansowe tzn. konkretnie mi chodzi o to jakie to są kwoty. Czy konsul bierze pod uwagę ilość osób w rodzinie aplikanta? Oczywiście chodzi mi tu o współmałżonków i dzieci, czy wtedy to zabezpieczenie musi być dużo większe niż np przy staraniu się o GC małżeństwa bezdzietnego. Wiem, że trudno odpowiedzieć na takie pytania, bo nie jesteście konsulami ale chciałabym wiedzieć co o tym myślicie.

Hej,

Mam pytanie, bede w stanach akurat przez pierwsze 2 tyg pazdziernika, kiedy zostanie uruchomina rejestracja w loterii ( wiza turystyczna ). Myslicie, ze moge zarejestrowac sie bedac tam, czy lepiej, zebym wrocil do Polski i zrobil to z Polski? A moze nie ma to wogole znaczenia?

Dzieki z gory za rade,

Pozdr

Możesz wysłać zgłoszenie ze Stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...