Skocz do zawartości

Zaproszenie I Złożenie Wniosku O Wize Turystyczną A Loteria Zielonej Karty


fredy

Rekomendowane odpowiedzi

fredy widze ze znow cos zle moze byc napisane w zaproszeniu

jak napisal kzielu ze zaproszenie nie jest wymagane oraz tez nie pomaga w dostaniu wizy

jakby tak bylo to prawie wszyscy by wizy otrzymywali bo jaki problem jest miec takie zaproszenie...

ps to poczty juz nie ma aby wyslac takie zaproszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No więc tak . Oczywiście jest poczta ale dziewczyna i tak leci nie długo do usa to przy okazji wezmie nowe zaproszenie . Co do zaproszenia to jeśli teściowa wpisze że jest to dla przyszłego ziencia to zaprpszenie można odebrać na dwa sposoby pierwszy to taki że jezeli lece do teściowej to po to by tam zamieszkać itp zwłaszcza że dziewczyna ma zielona karte. Druga opcja taka gdy bym nie miał zaproszenia to konsul może powiedzieć że nie da mi wizy bo nie będę miał u kogo sie zatrzymac i nie będzie miał mi kto tam pomuc itp. A w moim przypadku mogę starać się jskos o wizę narzeczeska ? Jakie ją i jakie moja dziewczyna musiała spełnić warunku ? Dodam że dziewczyna dostała zielona karte bo jej dziadek ma podwójne obywatelstwo i zastanawia mnie fakt skoro jej dziadek ma amerykanskie obywatelstwo to ono powino przechodzić na dzieci czyli moja przyszła teściowa mama mojej dziewczyny też powina mieć obywatelstwo a ma zielona kartę . Nie ukrywam ze zalerzy mi na wyjeździe do usa bo chciałbym zacząć normalne życie bo narazie jest tak że ją pracuje w delegacji na budowie daleko od domu i robię po 12 godz i jedyne co mam to to że przyjadę na wekend do domu i spotkam się z dziewczyna która i tak mieszka 60 km odemnie i kasa co zarobie i tak idzie na paliwo jedzenie i rachunki a gdzie tu odłożyć na mieszkanie . W usa bym mial jakos inne życie bo bylbym co dzien z dziewczyna i po pracy np. Mógłbym spokojnie odpocząć a nie jak teraz robić jak murzyn i nic z tego nie mieć . W usa nie oczekuje że zarobie tam duże pieniądze bo wiem ze tak nie bedzie ale przynajmniej zmienię coś w naszym życiu a nie jak. Jest teraz że jezdzimy do siebie co wekend jak male dzieci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myslisz ze w usa bedziesz pracowal mniej? no to ci tak w sekrecie powiem ze sie mylisz !!!!! w usa raczej ciezko znalesc prace od 8-16 z weekendami i swietami wolnymi, juz nie wspomne o ubezpieczneiu medycznym, szczegolnie dla nowo przybylych do kraju miodem plynacym :). nalezy miec to wszytsko na uwazdze. a jesli dziewczyna nie zacznie zamieszkiwac w usa to moze tez niedlugo karte swoja stracic.tak czy inaczej powodzenia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - mnóstwo osób nie ma zaproszeń, bo nie jedzie do kogoś, tylko turystycznie pozwiedzać (i nie potrzebuje nikogo, kto by musiał im przy tym pomagać, w końcu zwiedzanie nie jest takie trudne) i dostaje wizy, więc w tym punkcie nie rozumiem Twojego rozumowania.

Po drugie wizy narzeczeńskie są dla obywateli, którzy chcą ściągnąć swoje połówki do USA. Na to pytanie już odpowiedziałam Ci w tym wątku wczoraj.

A po trzecie - dobrze rozumiem, że Ty chcesz wykorzystać wizę turystyczną do emigracji? Pytam tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja taka gdy bym nie miał zaproszenia to konsul może powiedzieć że nie da mi wizy bo nie będę miał u kogo sie zatrzymac i nie będzie miał mi kto tam pomuc it

gdzies o takim czyms czytal to ja nie wiem piszesz tak jakbys nigdy nie czytal tego forum ,,,tja wizy otrzymuja osoby co leca do kogos i maja tam kogos

kolejna sprawa juz Ci Joanna napisala co musisz miec aby starac sie o wize narzeczenska i co ,czytales cos czy jak?

Co do zaproszenia to co radzicie no bo fakt że jeśli wpisze ze to dla przyszlego ziencia i na dodatek moja dziewczyna ma zielona kartę to wydaje mi się że szansę sa małe a jeśli wpisała by że dla np. Przyjaciela lub znajomego i wogule bym nie wspominał o dziewczynie ? Soft za błędy ale z telefonu pisze

a teraz zamiast pisac zacznij od czytania stron podanych

kolejna sprawa myslisz ze jak podasz znajomego to cos wyjdzie z tego?wiele osob nie zle sie na tym wyklada na rozmowie,bo mowia cos innego niz widac po nich samych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...