Skocz do zawartości

Zaproszenie I Złożenie Wniosku O Wize Turystyczną A Loteria Zielonej Karty


fredy

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie otóż niedługo otrzymam zaproszenie od przyszłej tesciowej do wyjazdu do usa wraz z narzeczoną która ma zieloną karte , osobiscie nie mam ani wizy turystycznej ani zielonej karty i teraz bedę się starała o wize turystyczną tylko nie wiem czy moje szamse nie spadną do zera gdy wypełnie wniosek o loterie wizową , jak myslicie ?? czy jesli teraz wypełnie wniosek o zieloną karte (loteria wizowa) a za miesiąc wypełnie wniosek o wize turystyczną i umówię się na rozmowę to czy bede miał szanse na otrzymanie wizy turystycznej ??? no bo konsul może pomyslec ze cos kombinuje no bo o zieloną karte starają się osoby co raczej chcą mieszkac w usa pracowac itp. a o wize osoby które chcą tylko jechac np. na wakacje . co o tym sądzicie , może lepiej dac sobie spokój z tą loterią i poczekac na zaproszenie i wypełnic wniosek o wize turystyczną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam mam takie pytanie otóż niedługo otrzymam zaproszenie od przyszłej tesciowej do wyjazdu do usa wraz z narzeczoną która ma zieloną karte , osobiscie nie mam ani wizy turystycznej ani zielonej karty i teraz bedę się starała o wize turystyczną

Mam pytanie: za tydzien wybieram sie z moja narzeczona w odwiedziny do mojej mamy, z ktora uprawialam seks od trzech lat...

hehehe pamietam to z "humoru zeszytow szkolnych" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie otóż niedługo otrzymam zaproszenie od przyszłej tesciowej do wyjazdu do usa wraz z narzeczoną która ma zieloną karte , osobiscie nie mam ani wizy turystycznej ani zielonej karty i teraz bedę się starała o wize turystyczną tylko nie wiem czy moje szamse nie spadną do zera gdy wypełnie wniosek o loterie wizową , jak myslicie ?? czy jesli teraz wypełnie wniosek o zieloną karte (loteria wizowa) a za miesiąc wypełnie wniosek o wize turystyzną i umówię się na rozmowę to czy bede miał szanse na otrzymanie wizy turystycznej ??? no bo konsul może pomyslec ze cos kombinuje no bo o zieloną karte starają się osoby co raczej chcą mieszkac w usa pracowac itp. a o wize osoby które chcą tylko jechac np. na wakacje . co o tym sądzicie , może lepiej dac sobie spokój z tą loterią i poczekac na zaproszenie i wypełnic wniosek o wize turystyczną .

Może do zera Twoje szanse na wizę turystyczną nie spadną ale spadną niewątpliwie .Tutaj masz odpowiedź : http://www.dziennik....w-dostaniu-wizy

Po co Ci loteria. Jak narzeczona przejmie obywatelstwo i się pobierzecie to dostaniesz GC a po 3 latach Amerykańskie obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurać to raczej niewiele ;)

Wiza K-1 (narzeczeńska) jest dla obywateli, którzy chcą ściągnąć swoje drugie połówki do Stanów.

http://polish.poland...e_visas_iv.html

Żeby dostać obywatelstwo USA, to sam wyjazd na pół roku nie wystarczy.

Musi mieć zieloną kartę przez 5 lat, w ciągu tych pięciu lat nie wyjeżdżać ze Stanów na 6 miesięcy i dłużej, a ostatnie 30 miesięcy przebywać w Stanach.

http://www.uscis.gov...ticle/M-476.pdf

Ona, jako posiadaczka zielonej karty może ściągnąć Cię do siebie, jako swojego męża, ale żeby to zrobić to musi spełnić określone wymagania.

W tej chwili oczekiwanie w tej kategorii (F2A) to jakieś trzy lata.

http://travel.state....letin_5572.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie otóż niedługo otrzymam zaproszenie od przyszłej tesciowej do wyjazdu do usa wraz z narzeczoną która ma zieloną karte , osobiscie nie mam ani wizy turystycznej ani zielonej karty i teraz bedę się starała o wize turystyczną tylko nie wiem czy moje szamse nie spadną do zera gdy wypełnie wniosek o loterie wizową , jak myslicie ?? czy jesli teraz wypełnie wniosek o zieloną karte (loteria wizowa) a za miesiąc wypełnie wniosek o wize turystyzną i umówię się na rozmowę to czy bede miał szanse na otrzymanie wizy turystycznej ??? no bo konsul może pomyslec ze cos kombinuje no bo o zieloną karte starają się osoby co raczej chcą mieszkac w usa pracowac itp. a o wize osoby które chcą tylko jechac np. na wakacje . co o tym sądzicie , może lepiej dac sobie spokój z tą loterią i poczekac na zaproszenie i wypełnic wniosek o wize turystyczną .

fredy jak ty jestes ona i narzeczona ona to prawo USA nie dotyczy ciebie nie bedziecie uznani jako malzonkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy czyli wielka lipa pozostaje więc staranie się o wize turystyczną i to jedyne wyjscie , ew. potem siedziec troche tam na czarno ale ile można siedziec na czarno i co to za zycie , dzięki wielkie za pomoc :) muszę znaleźc trochę czasu i poczytac ale i tak jedyne wyjscie to jak dostane zaproszenie od przyszłej tesciowej i bede starał się o wize .a macie jakies uwagi co do zaproszenia itp. no bo w kwietniu dostałem od niej zaproszenie ale wtedy miałem kredyt na głowie i nie miałem za bardzo jak wypełnic wniosek itp. tylko wtedy dostałem złe zaproszenie bo mama narzeczonej chciała wpisac ze zaproszenie jest dla przyszłego ziencia a w zaproszeniu pisze brother in law czyli szwagier i cos jest nie tak z tym wiec wole sobie teraz odpuscic i poczekac na nowe zaproszenie bo i tak z tego co słyszałem to zaproszenie jest ważne przez pół roku. troche lipa bo jak by było dobre to zaproszenie na szybko bym złożył wniosek o wize i umuwił bym się na rozmowe i jeszcze zdążył bym wypełnic wniosek o loterie do 4 listopada a tak teraz jak złoże wniosek o loterie a potem złoze wniosek o wize to wiem ze na 99% nie dostane wizy turystycznej .

przepraszam za błędy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% nie dostane wizy turystycznej .

bardzo ciekawie stwierdzenie ale malo realne

ale Ty nie znajac jezyka to skad dowiesz sie co bylo na konferencji powiedziane

ze moga wziasc takie cos pod uwage ale nie musza...kazdy przypadek jest widziany indywidualnie na rozmowie..tak bylo tez i kiedys.

a jak nie wyszlesz zgloszenia to myslisz ze wize otrzymasz?z wielu powodow mozesz jej nie otrzymac np ze lecisz do przyszlej tesciowej i moze byc tak ze tam zostaniesz nielegalnie -bedziesz legalizowac pobyt wiele bylo takich przypadkow a nikt z tych osob nie wysylala zadnego zgloszenia na loterie..

I na to zwroc uwage a nie ze dostaniesz zaproszenie-nie wyslesz zgloszenia a wiza bedzie w kieszeni.

I teraz czy wyslesz zgloszenie na loterie to juz Twoja sprawa oraz tez zycie...

ps widze ze pare miesiecy juz czekasz na nowe zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...