Skocz do zawartości

Zaproszenie I Złożenie Wniosku O Wize Turystyczną A Loteria Zielonej Karty


fredy

Rekomendowane odpowiedzi

Weź cokolwiek co świadczy o Twoich związkach z krajem - umowę o pracę, umowę wynajmu mieszkania lub kredytu na nie itp... Lepiej wziąć niż później płakać że $100 w błoto poszło i napisać kolejny temat o niewinnym wysłanym przez konsula na drzewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jakie 100 dol ?teraz jest za rozmowe 140 dol ;) platne w zlotowkach po kursie na stronie Ambasady USA

kolejna sprawa to teczka dokumentami tylko ze teraz malo kto chce takie dokumenty ogladac,to jest troche tak jak z zaproszeniem...

Mozna miec ale wszystko opiera sie na rozmowie i odpowiedziach,jak zaczniesz gadac za duzo fredy to nic z tego nie wyjdzie ..po co gadac ze tutaj jest moj dom ?masz odpowiadac na pytanie np do kogo lecisz,na ile czasu,kto to jest..odpowiedzi krotkie i na temat-chyba ze bedzie pytanie co chcesz tam zwiedzic-zobaczyc wtedy cos powiesz wiecej.

co do Ciotki to daj sobie z tym spokuj..lepsza juz jest ta znajoma ale wtedy musisz wiedziec cos o tej osobie jak padnie jakies pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w zaproszeniu powiem żeby wpisali że zaprasza mnie znajoma mamy lub coś w tym stylu wymysle i tyle nie będę nic wspominał o dziewczynie itp. Po prostu krótko i na temat a jak spyta o polskę to wtedY powiem że tu mam rodzinę i pracę i ew. Pokarze mu papier i jeszcze jak spyta to mogę powiedzieć że tu chce żyć bo nawet wziołem kredyt na siebie żeby sobie samochód kupić bo to prawda jest akurat tylko że kredyt spłace do końca listopada bo została mi ostatnia rata ale zawsze jest papier że miałem kredyt na siebie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz mozna wpisac prawie wszystko w zaproszeniu ale jak padnie pytanie a skad sie zna twoja mama z ta osoba lub tez czy byla i kiedy w Polsce,spotkales sie znia?nie musi pasc takie pytanie....

chce to za malo na takiej rozmowie ;) ..i niczego nie dawaj nie pytany,miej kolo siebie

tak samo za duzo nie mow ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była w maju na komuni a zna się z moja mamą hmm muszę coś mądrego wymyslec bo napewno nie powiem że zna się z moja mamą bo była dawniej sąsiadka bo to nie przejdzie bo teściowa czyli niby znajoma nie mieszka tam gdzie ją . Ale coś wymysle mądrego na wypadek gdy by padło pytanie na ten temat bo samemu mi się wydaje że w zaproszeniu jak będzie że to ciocia lub coś podobnego że to nie przejdzie . TeraZ O ile dobrze pamiętam to koszt wiZY to ok 500zł . A we wniosku jest pytanie o numer telefonu i trzeba tam wpisać numer amerykański to mogę ominąć to pytanie bo teściowej nie wpisze bo ma komórkę a o ile dobrze pamiętam to we wniosku chodzi o numer stacjonarny no i jest pytanie o powiązanie że stanami czyli czy mam tam rodzinę lub bliskich to co wpisać że nie mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w usa jest moja przyszła teściowa ale o tym nie napisze we wniosku ani nie powiem na rozmowie . Jedyne co to to że dostanę zaproszenie od znajomej i tyle czyli co wpisać że mam jakieś powiązania czy nie ? Jedyne co mam to znajoma mamy :-) która wyśle mi zaproszenie i weźmie mnie do siebie jak już będę w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...