Skocz do zawartości

Black Friday Zakupy


Jacob87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Dziś dowiedziałem się od brata iż jest tak zwana "wyprzedaż" "mania zakupowa" "tanizna" "przeceny" Black Friday. Z tego co mówi wiki to przypada on 25 Listopada 2011. Czy ktoś z was przeżył już szturm na sklepy z obniżkami w taki dzień? Jak to wygląda, faktycznie tabuny ludzi tratując się nawzajem biegnie po np sprzęt elektroniczny? Czy faktycznie warto brać udział w cenowym szaleństwie czy jest to tylko wielki chwyt marketingowy?

Proszę podzielcie się swoją opinia - bo w tym dniu prawdopodobnie będę w Bostonie i może ja coś uszczknę sobie z tego "sale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dziś dowiedziałem się od brata iż jest tak zwana "wyprzedaż" "mania zakupowa" "tanizna" "przeceny" Black Friday. Z tego co mówi wiki to przypada on 25 Listopada 2011. Czy ktoś z was przeżył już szturm na sklepy z obniżkami w taki dzień? Jak to wygląda, faktycznie tabuny ludzi tratując się nawzajem biegnie po np sprzęt elektroniczny? Czy faktycznie warto brać udział w cenowym szaleństwie czy jest to tylko wielki chwyt marketingowy?

Proszę podzielcie się swoją opinia - bo w tym dniu prawdopodobnie będę w Bostonie i może ja coś uszczknę sobie z tego "sale".

Black Friday to piątek po Thanksgiving - i to raczej tradycja że ludzie za zakupy walą - coś tam się da kupić, ale jak dla mnie to raczej zawracanie gitary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce wygląda to tak ,że duże sieci sklepów np.elektronicznych wrzucają tego dnia 5 telewizorów,5 laptopów i jeszcze coś tam po cenie niższej nawet 50%.Ludzie po zobaczeniu takiej reklamy najczęściej wieczorem ustawiają się w kolejce która często liczy setki osób.Niestety tych zadowolonych jest tylko parę pierwszych osób a reszta często kupuje już po normalnych cenach bo przecież jak się już poszło do sklepu ,odstało tyle to nie wypada wyjść z niczym. Tak to działa.

W innych sklepach z ciuchami tłumy ludzi a taniej można kupić generalnie ubrania które nie schodzą i nie warto nawet brać do ręki.Totalny bałagan jaki panuje tego dnia w sklepach mnie zniechęca do kupowania .To jest moje zdanie na temat black friday. Byłem raz tego dnia w sklepach i więcej nie pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych sklepach z ciuchami tłumy ludzi a taniej można kupić generalnie ubrania które nie schodzą i nie warto nawet brać do ręki.

No nie wiem. Ja tam zawsze coś fajnego upoluję, ale jest faktem że noszę dośc nietypowy rozmiar i zawsze w przypadku przecen, clearance czy inszych Black Friday mam w czym przebierać. Jedna z niewielu zalet bycia patyczakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...