Skocz do zawartości

Dv 2013 Koszt, Procedura


Piotrek1979

Rekomendowane odpowiedzi

Ręce precz od mangomalda! I od Tybetu też! Uwolnić słonia, różowa alternatywa i inne przekleństwa!

Gdzie teraz jest ta wasza wolność słowa, demokracja, solidarność z gejozą i równie bzdurne hasła.

Mango jest subtelny jak rumunka na wylotówce, ale ludzie - życie, to nie jebajka (a życie na emigracji już w ogóle).

Do zobaczenia w off topicu kmioty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Skandaliczne zachowania powinno się piętnować i nie godzić się na to !!!!

Raczej wszystkim nam się podoba Ameryka pewnie też dlatego że mieszkają tam Amerykanie, którzy są zawsze uśmiechnięci i bardzo mili. BIERZMY z nich przykład.

Może i makdonald powinien być na forum (jak każdy inny użytkownik) ale mam nadzieję że każdy z nas jest reformowalny. Czego sobie i nam wszystkim życzę. :wub:

Pamiętajmy też jaki jest miesiąc i co niedługo się wydarzy w naszych domach. Chyba warto się wyciszać i uśmiechać do siebie bo może tak być że w wigilijny wieczór będziemy mieli zamiast uśmiechu wściekłość. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandaliczne zachowania powinno się piętnować i nie godzić się na to !!!!

:wub:

Pamiętajmy też jaki jest miesiąc i co niedługo się wydarzy w naszych domach -_-

a mi ten temat od rana humor poprawil :lol:

:P

Ale niektorzy maja bardzo spiete poslady i ten temat wzbudza w nich chec pietnowania i niegodzeniasie na to, mimo nadchodzacych urodzin Bejbi Dzizas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUGAZI nie masz gdzie wyładować swoich frustracji?... nie ma to jak forum tutaj nikt ci nie sprzeda klapsa w buzie.

(staram się do ciebie grzecznie bo wiesz co za miesiac i wogóle ^_^)

To Ty kolego nawolujesz do pietnowania, niegodzeniasie, reformowania nieposlusznych, cierpisz na chroniczny brak poczucia humoru i to juz drugi Twoj post w ktorym jednoznacznie sugerujesz, "ze w realu to ty bys dopiero pokazal takiemu..." Wygladasz mi na goscia ktory ma najwyrazniej problemy z akceptacja faktu, ze nie wszyscy podzielaja Twoj punkt widzenia a mnie posadzasz o wyladowywanie frustracji?

Mysle i mysle i nie wiem co bedzie za miesiac. 12 Stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ja tutaj zawiniłem tylko osoba która wykazała się całkowitym brakiem kultury osobistej nawołują do pilnowania swoich żon aby się nie puszczały.

Po drugie to nikogo nie straszę że w realu to ja bym coś komuś... oczywiście rozumiem że znowu chcesz abym to ja był ten zły ale to nie ten adres.

Po trzecie to nie wiem co będziesz robił za miesiąc i mnie to nie obchodzi, znowu próbujesz mi coś wmówić albo nie rozumiesz co ja piszę.

Po czwarte to ty już tyle nie myśl bo nie wychodzi ci to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym forum to administartor decyduje czy moga byc takie wpisy jak makdonalda .W tym przypadku administrator bardzo dlugo na to zezwalal .makdonald ma jednak swoich zwolennikow jak gal czy FUGAZI ktorzy popieraja go usprawiedliwiajac ze to zarty .Zartowac trzeba umiec i wiedziec gdzie jest granica . A forum na ktorym sa podobne wypowiedzi takich ludzi nie bedzie czytane przez normalne osoby a jedynie przez "bandytow stadionowych z Polski" mylnie nazywanych kibicami czy kibolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ja tutaj zawiniłem tylko osoba która wykazała się całkowitym brakiem kultury osobistej nawołują do pilnowania swoich żon aby się nie puszczały.

Po drugie to nikogo nie straszę że w realu to ja bym coś komuś... oczywiście rozumiem że znowu chcesz abym to ja był ten zły ale to nie ten adres.

Po trzecie to nie wiem co będziesz robił za miesiąc i mnie to nie obchodzi, znowu próbujesz mi coś wmówić albo nie rozumiesz co ja piszę.

Po czwarte to ty już tyle nie myśl bo nie wychodzi ci to.

...sadzilem ze temat puszczalskich zon jest juz zakonczony, jest tyle ciekawszych tematow na forum, jak np rozmiar zdjecia, a ty uczepiles sie jednego i w dalszym ciagu nie wiem o czym piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...