Skocz do zawartości

Dv 2013 Koszt, Procedura


Piotrek1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

szkoda mi takich ludzi naprawde co wzieli 600 dolców w 1987 wyjechali kopani byli całe życie naprawde szkoda. a przeciez wystarczylo troszke pomysleć.

Dzieki za wspolczucie.

Dostosuje sie rowniez do Twojej rady i nastepnym razem "troszke pomysle".

Szkoda ,że się nie ujawnia gdzie mieszka w USA ( chyba się wstydzi).

Jak panienka z dobrego domu, mam pewne zasady.

Nie ujawnianie sie jest jedna z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspolczucie.

Dostosuje sie rowniez do Twojej rady i nastepnym razem "troszke pomysle".

Jak panienka z dobrego domu, mam pewne zasady.

Nie ujawnianie sie jest jedna z nich.

Właśnie dlatego możesz wypisywać bzdury i obrażać innych internautów robiąc przy tym masę błędów ortograficznych .

Przykład wpisu makdonald z innego tematu:

kolego zapomnij o hameryce

pilnuj zony aby sie nie puszczala

patrz jak ci dzieciaki rosna

pilnuj aby cie w "firmie" nie okradli

i ciesz sie z pomnazania zlotowek

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gnojenia to chyba nie czytaliscie innych forow,nie mieliscie doczynienia z niby rodzina,przyjaciolmi czy tez znajomymi ktorych nie ktora mowa jest gorsza niz tutaj czasami na forum i jakos trzeba zyc ..nie mowie ze takie cos pochowalam ale jak kto robi ktos obcy to nie tak boli jak ktos niby swoj ..

odrazu napisze ze nie bronie makdonalda ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gnojenia to chyba nie czytaliscie innych forow,nie mieliscie doczynienia z niby rodzina,przyjaciolmi czy tez znajomymi ktorych nie ktora mowa jest gorsza niz tutaj czasami na forum i jakos trzeba zyc ..nie mowie ze takie cos pochowalam ale jak kto robi ktos obcy to nie tak boli jak ktos niby swoj ..

odrazu napisze ze nie bronie makdonalda ..

sly - jeżeli człowiek w temacie "2 zakazy Wjazdu do USA" ( nicekt) zwraca się na forum do internautów z prośbą o pomoc w rozwiązaniu jego problemu i otrzymuje odpowiedzi przesyłane przez makdonald w rodzaju "życzeń w prowadzeniu biznesu w Polsce " albo w następnym wpisie "aby pilnował żony żeby się nie puszczała" to myślę ,że normalni ludzie coraz rzadziej będą zaglądać na to forum. Sam się nad tym zastanawiam czy warto skoro nie każdemu zależy aby pomóc mądrą radą innym a nie wypisywać bzdury. Myślę ,że to ogromne wyzwanie dla administratora forum ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, makdonaldzie, że rzeczywiście odrabiałem wczoraj lekcje, jeśli można to tak nazwać. Miałem do wprowadzenia parę poprawek do funkcji obsługi urządzeń znakowych modułu jądra linux. Tylko nie wiem, czy te twoje zdania miały na celu zdeklasować mój wiek, czy może podkreślić, że nie jestem starym prykiem, którego wypocin nikt nie ma ochoty czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem korespondencję od makdonald . Odpowiedziałem ,że kolejne listy od niego będą usuwane bez ich czytania.

W tej sytuacji oczekuję od administratora podjęcia odpowiednich kroków w celu utrzymania forum na odpowiednim poziomie . Tłumaczenie ,że są inne gorsze fora to nie tłumaczenie .Należy brać przykład z lepszych for a nie gorszych. W przeciwnym razie zaczną wykruszać się inni a zostaną na forum tacy jak makdonald.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...