Skocz do zawartości

Dv-2014 Czy Już Coś Wiadomo?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przed Chwilka weszłam na Moje Konto I oto co sie zmienilo!!! :)) Juz nie ma informacji o tym ze 1 october 2012 MAY Be More Selections ale jest to :"Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time." Czy wy tez macie takową informacje??? Ze Na początku pazdziernika BĘDĄ losowac wiecej kart :))))) Sprawdzcie Swoje Konta , czy tez macie takową informacje :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , Moj komunikat zawsze byl taki sam tzn. zawsze bylo napisane ze MOZE beda dolosowywac ale nie bylo informacji ze beda na pewno. MOZE INNI MIELI JUZ TAKI KOMUNIKAT , JA nie :) wiec sie ucieszylam :) ja tak sie zastanawiam czy jesli bedzie to dodatkowe losowanie i jesli ktos wylosuje , ale z oczywistych wzgledow bedzie mial wysoki numer i jak wiadomo jesli jest wysoki to nie wiadomo czy w ogole bedzie mial szanse przystapic do Interview , to czy taka osoba moze brac udzial w losowaniu dv 2014??? hm dziwne to troche , bo jesli sie nie zalapie na interview , to automatycznie traci szanse w dv 2014?? Co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...